Jump to content

Кой модел най ви допада ?


GWM

Кой модел най ви допада ?  

50 гласа

  1. 1. Кой модел най ви допада ?

    • Voleex C10
      11
    • Voleex C30
      11
    • Hover
      15
    • Steed
      13


Recommended Posts

Новият Hover H6 има много красив дизайн. Е, естественно напомня за някои модели на други марки... но и други производители си позволяват да "взаимстват".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Карам Н5 този дето каза че е  груб и недодялан явно никога не е карал и дори качвал в Н5.За 3 седмици врътнах 4000 км и джипа се държи много прилично.Все още не съм карал 4*4 обаче на задно предаване по магистралата 180-200 колат залепва за пътя,широко удобно с екстрите за сега съм впечатлен,а по принцип не се впечатлявам лесно .До сега съм карал бмв джип Нисан Патрул Фолсфаген Шаран и др.Е да не  забравяме че колата е нова все пак.Ако още някой кара HOVER H5 нека пише да обменим мнения.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че не съм го карал ... и не твърдя таова нещо ... просто изказвам мнение според зададения въпрос в темата ... а и всичко е въпрос на вкус и предпочитания ... аз харесвам по-малкия и предполагам това не ме прави престъпник. Всеки може да си харесва каквото си иска ... нека запазим добрия тон!

 

Лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основно разликата е в това,че HOVER H5 е с рама,която го прави много здрав на усукване и подходящ за оф-роуд , разбирара се за сметка на теглото в повече. H6 е явно със самоносеща конструкция ,която го нарежда в класа на SUV т.н.  паркетен тип.

стената , интерестно че го пържиш до 200км/ч при положение, че му дават доста по-ниска максимална скорост ,ако е нов да не го строшиш ,още се разработва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радолф в никакъв случеи не съм изкал да те засегна.Просто разликата от снимка и  деиствителност е огромна .А Н5 е джип докато Н6 е нещо средно между комби и градски джип. Между другата такъв джип с тия параметри едвали се предлага на пазара.Всъщност не зная за дачията дъстъ

р на тя май е доста по малка като обем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дачия Дъстър е съвсем като кола . Това е евтиния вариант на Нисан Кашкай . Това си е някакъв повдигнат хечбек с добра външност и много семпъл и дървен отвътре . Изобщо не е в класа на Н5 , който си е сериозен джип като здравина .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че няма смисъл да си чешем клавиатурите. Така или иначе ще ги видим на ЕХРО-то и ще ги преценим. Ангажирам се да кача снимки след моето посещение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че няма смисъл да си чешем клавиатурите. Така или иначе ще ги видим на ЕХРО-то и ще ги преценим. Ангажирам се да кача снимки след моето посещение.

 

Е те за това ще сме ти благодарни тия дето сме далечко от софето и няма да можем да ги видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко информация от руснаците ,за Voleex става ясно кои модели от кои са взети и др.

http://shinatop.com.ua/novosti/54.html

 

ua - не са ли украници?

Какая разница ?

 

никаква, и двете държави са на север от дунава. имах контрагент италианец, живеещ в япония, който ме попита дали нямам познати естонци (имал текст за превод от японски на естонски) - нали съм бил в тази част на света  ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...