Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
admin

Месечна среща София - всеки първи четвъртък от месеца, 20:00 - до хотел Плиска (Мис Каприз)

Recommended Posts

Вчера нямаше среща. Никой не се появи. Не знам дали си заслужава да е актуална темата.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да дойда, ама останах в офиса до много късно :( Следващия месец ще е по-организирано. А и се надявам като се позатопли да са повече кандидатите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам срещата този месец да остане за 11ти Април. Има ли навити? Ако повече хора клонят към 4ти Април тази седмица, ще е тази седмица и пак ще гледам да дойда :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, аз винаги последния четвъртък съм в София.В петък имам заседание на УС на КИИП и вечерта съм в парк хотел Москва- така , че може ако някои желае и тогава да се видим.Втора сбирка- от много глава не боли :hello2: .

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20:30 ще съм там, Ванката също потвърди, че ще дойде 20:30.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пиша утре дали ще идвам - ако времето позволява, с колелцето. Ако не, ще видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали  ще има кола,днеска баща ми взе задните накладки,но не знам кога ще ги сложим,ще видя ако намеря автомобил може и да дойда :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес може да има среща, на която да обсъдим подробности по предстоящото пътуване в събота..... желаещи?

Аз мисля да намина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги скоро може да се запознаеме най сетне ще ми баде приятно само трябва да уцеля срещата :lol:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги освен мен и Ванката ще има ли други кандидати да дойдат на срещата утре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да дойда, но имам някакво хранително натравяне, което ме съсипа тази нощ :( Още не съм добре и днес съм си в нас. Ако се пооправя ще дойда.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съществува. Особено сега през есента и зимата има по-голяма вероятност, да се събират повече хора. :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване