Jump to content

Месечна среща София - всеки първи четвъртък от месеца, 20:00 - до хотел Плиска (Мис Каприз)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Исках да дойда, ама останах в офиса до много късно :( Следващия месец ще е по-организирано. А и се надявам като се позатопли да са повече кандидатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Предлагам срещата този месец да остане за 11ти Април. Има ли навити? Ако повече хора клонят към 4ти Април тази седмица, ще е тази седмица и пак ще гледам да дойда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, аз винаги последния четвъртък съм в София.В петък имам заседание на УС на КИИП и вечерта съм в парк хотел Москва- така , че може ако някои желае и тогава да се видим.Втора сбирка- от много глава не боли :hello2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не знам дали  ще има кола,днеска баща ми взе задните накладки,но не знам кога ще ги сложим,ще видя ако намеря автомобил може и да дойда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Мислех да дойда, но имам някакво хранително натравяне, което ме съсипа тази нощ :( Още не съм добре и днес съм си в нас. Ако се пооправя ще дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...