Jump to content

Километражът дава проблем!!!


Recommended Posts

9 hours ago, Mikosh said:

Не е от датчика оня ден сложих една малко по стегната пружина и всичко е ток,моя датчик го поръчах от Митвас за 57лв да знаете 

Ами при мен може и да е от датчика защото прекъсва горе долу по един и същ начин. След всеки по дълаг престои, километража тръгва и работи, след като измина някакви метри до километър прекъсва. Като измина по дълго разтояние се оправя. Също има вероятнос да тръгне като спра, изключа двигателя, запаля и тръгна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми И при мене е така сложих нов и нищо същата работа сега сложих пружина добра карах около 30км и нямаше ядове обаче днес като минах през дупка пак започна да играе незнам дали не трябва сложа на пружината нещо или да е по къса пружината вече и аз незнам и май ще я карам във Митвас да вида какво ще кажат но изчаквам още малко 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Днес си поръчах от Aliexpress нов сензор/датчик. Като пристигне и го сложа ще пиша дали се е оправило. Предполагам другия месец! Много са бавни доставките 😴

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Карам 3 седмици с новия датчик и нямам проблеми за сега. Още не съм я тествал на дълъг път но в града няма грижи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Приемем че проблема при мен е решен вече. 
Това е часта която съм сложил:
WHEEL SPEED SENSOR GWM GREAT WALL HOVER CUV HAVAL H3, H5,WINGLE 3 5 6.3802100-K00-B1 3802100K00B1

спиид.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега аз от как сложиш пружинка няколко пъти и за сега да не казвам голяма дума не ми е давал ядове,но ще го имам на предвит това да знам ако пак нещо почне ще знам какво да сменя благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...