Jump to content

Първа среща на форума - София


Recommended Posts

Здравейте, мисля че наближава времето да организираме първата форумна среща и по моите (субективни) наблюдения, може би има най-много притежатели на такива коли в София. Така че искам да видя колко са желаещите за среща, кога и къде да се състои тя.

 

За другите градове, ще призова хората от дадените райони да помогнат да се организират срещи и там (при желание от страна на собствениците разбира се).

 

Първото място, което бих предложил е бензиностанция Еко, на бул. България, там има места за спиране (всеки вторник има Хонда срещи там). Час, 20:00. Дата - бих предложил следващия четвъртък, 14ти Юни.

 

 

Срещата ще се състои ако има поне 3-4ма човека желаещи. Мястото, датата и часа подлежат на промяна според вашите предложения! Нека само предложените места да са лесни за намиране, с място за паркиране на поне 10-20 автомобила за час-два (имаме за идея, че форума ще расте, а мястото ще стане официално за редовни месечни срещи).

 

Ако има съгласни, ще обявя събитието в шапката на форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

идеята е много добра и се надявам да стане, но за съжаление аз в четвъртък няма да съм в София. Ако има вариант за сряда ако ли не на другата сбирка. Иначе мястото и времето са подходящи според мен са първа среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, остават. Четвъртък, 20:00, бензиностанция ЕКО на бул. България, ето и карта:

https://maps.google.com/maps?q=42.680767,+23.308379&num=1&t=h&vpsrc=6&ie=UTF8&z=18&iwloc=A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз потвърждавам, че ако утре след като закарам колата за смяна на карето и ми се обадят същия ден (според мен трябва да стане бързо) ще дойда и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ребята - не ме очаквайте, че излезна работа и ще трябва да се бачка тази вечер. Приятно прекарване и да пуснете някоя и друга снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Вие бяхте ли на първата среща?

Да се надяваме , че няма де е единствената. Ползотворна със стари и нови приятели. С нетърпение очаквам следващата. Дано тогава да се окажем още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Вие бяхте ли на първата среща?

Да се надяваме , че няма де е единствената. Ползотворна със стари и нови приятели. С нетърпение очаквам следващата. Дано тогава да се окажем още повече.

 

Много добре казано, колега и както предложи да е някъде на зелено сред природата следващата среща :)

 

Хубаво е да се замислим и за национална среща, а и клуб да си организираме в скоро време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата среща се проведе - вярно без много шум, но за мен по-важното беше, че всички потвърдили се постарахме да бъдем на линия!!

Редактирано от terminator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И беше много интересно, да се запознаем с колегите. Както и да обменим впечатления и спомени за трепетите за избор на цвят и др. такива :)

 

Следващия път да дойдат повече хора.

 

Относно снимките, предполагам admin ще може да се включи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките (с телефон са - колкото, толкова), които направих от първата среща. Май присъстваха само 4 GW автомобила, два Волекса и два Ховъра.Ще побързам да се захвана с организацията на по-редовни такива събития, пък да се събираме по поне една дузина хора, ще е супер :)

 

Искам да отбележа, че на снимки 4 и 5 съм снимал Hover с ГОЛЯМА газова уредба. Уви, на 2м от колата, газовата изобщо не се вижда. Ако се снима клекнал се вижда, но снимките лъжат - въобще не е толкова грозно/опасно или сериозно колкото изглежда от първоначалните снимки, с което май се съгласихме и с останалите. Тепърва до колкото разбрах на този джип ще се слага по-малката и дълга бутилка, така че според мен тя ще става напълно "невидима".

 

Стори ми се неприятен обаче проблема със забелващата се кожа на седалките. Надявам се гаранционно да бъде претапицирана в даден момент.

IMG_20120614_202148.jpg

IMG_20120614_202154.jpg

IMG_20120614_202221.jpg

IMG_20120614_202412.jpg

IMG_20120614_202417.jpg

IMG_20120614_202444.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките (с телефон са - колкото, толкова), които направих от първата среща. Май присъстваха само 4 GW автомобила, два Волекса и два Ховъра.Ще побързам да се захвана с организацията на по-редовни такива събития, пък да се събираме по поне една дузина хора, ще е супер :)..........

 

.... а собствениците бяха на 3 Ховъра и 2 Волекса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще гледам за другия път да се освободя,че сега чаках до последно да видя какво ще се случи преди да пиша ,че ще дойда. И добре че не ви излъгах, освободих се от бачкане чак в 23:30!! Но другия път ще гледам да се весна и аз на сбирката!! Да ви покажа как си ужулих боядисаните джанти,ако не ги оправя до тогава!! :rolleyes: Така ,че казвайте за кога е другия път, може верно да е на зелено примерно събота или неделя,ако има повчече свободни хора тогава ако не и през седмицата става!! :)

Редактирано от Niki.A.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...