Jump to content

Да се похваля с Волекс


hpotter

Recommended Posts

Честито и от мен!Качи някоя друга снимка,ако не ти е проблем :).

 

 

П.П.Между другото,не че това е най-удачната тема за това,но дали може някъде да се намери инфо,колко китаеца са продадени до този момент в България и в Европа? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много ме кефи :headbang: , и само безаварийни километри!

 

п.с: Честно казано и на мен ми е интересно, колко са продани, защото уж за начало се предлагаха само 250 бройки (Great Edition) с топ цена, а и до момента още се предлагат - тоест или не са продадени, или това си бе рекламен трик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно и от мен!

 

п.с: Според мен са продадени първоначалните бройки, но са решили да удължът промоцията, защото иначе интереса драстично ще падне. Виждам вече и доста служебни коли Волекс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката !

 

Като отвориш вратата има стикер, с подробна информация за производственият процес на колата.От коя държава е, дали е limited edition и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и пари само за бензин да даваш, съответно газ ако ще и слагаш! Сивото определено ми е втория фаворит за цвят след оранжевото.

Редактирано от regoslav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии Страшна е !! Не бях виждал сребрист със спортна решетка,направо задминава оранжевия с една идейка!!! Много е готин,със здраве да си го яздиш и да те слуша!! :D:)

 

p.s Даже и на изложението в експото нямаше такъв,даже от 4 изложени бройки нито една нямаше със спортна решетка!! ходих в неделя

Редактирано от Niki.A.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички от форума за добрите пожелания!

Също така и на екипа на "Тойота - Венци" Габрово, за професионализма и страхотното отношение към клиента. Шапка им свалям!

 

От вчера съм с номера и вече на сериозните 68 км. :) Надявам се през уикенда да се поразходим повече.

Относно Волекса: забележките ми за момента са свързани с качеството или по-скоро с начина на закрепване на пластмасовите детайли. Но това многократно се е коментирало тук и го очаквах. А и не ме притеснява особенно.

Друго което мога да кажа за сега е, че колата е някак като "спъната". Уж върви, ама реагира мудно. Дразни ме, но се надявам като се поразработи да не е така. Тестовия Волекс който карах, се държеше по съвсем различен начин!

Заради "спорта" закачих ELM327 bluetooth адаптер. Разпознава се перфектно. Така че на който му липсва борд компютър, може да си го има на смартфона :)

 

Като цяло, засега съм доволен като слон и много му се кефим на Волексчето с жената. Ако някой го интересува нещо конкретно, ще се радвам да бъда полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то на всички е ясно, че тестовите коли винаги гледат да ги поддържат в идеално състояние без никакви дефекти по тях. А и може и 98 да им сипват хаха. При Волекса климатика направо стопява конете на колата. А и този климатик като работи се чува просто отвратително. Наистина изобщо не са се постарали с изолацията на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...