Jump to content

Светлини hover h6


Stoyko_V_V.

Recommended Posts

5. Лампы передней фары (ближнего света) (а) Поверните крышку патрона лампы передней фары (ближнего света) против часовой стрелки, снимите крышку патрона лампы ближнего света. Порядок действий Меры предосторожности 1. Если поверхность галогенной лампы (передние фары) замаслена, при использовании лампы это приведет к сокращению ее срока службы. 2. Из-за высокого давления внутри галогенной лампы (передние фары) при работах с лампой необходимо соблюдать осторожность. Падение лампы может привести к травмам. 3. При замене лампы не прикасайтесь пальцами к линзе, так как это может привести к загрязнению или отсыреванию линзы. Перед установкой необходимо заранее приготовить лампу для замены. 4. Заменяйте лампы только на лампы той же мощности. 5. Не допускайте попадания водяных испарений или воды на линзу. 6. Для предотвращения попадания на линзу водяных испарений и пропускания воздуха после замены лампы заново закрепите патрон. Электрооборудование – 22 (b) Снимите лампу передней фары (ближнего света). 6. Снимите лампу передней фары (дальнего света) U Примечания. Лампа фары дальнего света снимается тем же способом, что лампа фары ближнего света. 7. Снимите патрон и лампу переднего габаритного фонаря

8. Снимите патрон и лампу левого указателя поворота (а) Поверните против часовой стрелки патрон лампы указателя поворота. (b) Снимите лампу левого указателя поворота. Установка Установка производится в порядке, обратном порядку

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С права отверка  поставена в парче мека тъкан ,/да не се нарани решетката/ Сваляш решетката до фара. Внимателно без излишно усилие за да не счупиш пластмасата. Отваря се празно пространство и фара закрепен на три болта. Развиваш и фара е в ръцете ти. От там нататък мисля ти е ясно каво се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам как се сменя крушката която е на вратата на багажника, че от лявата ми страна не свети и не знам как се сменя? Благодаря предварително!

582bd58fe77dd9fdee1b8957a5abb068.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вътрешната кора на вратата отсрани до стопа има една капачка,внимателно с отверка или някакна пластмаса я сваляш. Откриват се три болта развиваш и сваляш стопа,откачаш клемата. Нататък го знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/26/2021 at 7:51 PM, zhelev_48 said:

На вътрешната кора на вратата отсрани до стопа има една капачка,внимателно с отверка или някакна пластмаса я сваляш. Откриват се три болта развиваш и сваляш стопа,откачаш клемата. Нататък го знаеш.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

А за дневните светлини се сваля пластмасовата рамка леко с една отверка, след което се развиват три болтчета и се сваля целия дневен фар, при ковто вече имаме достъп и сменяме крушката !!! Неволята учи :д и дано по рядко ни се случва да я викаме 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имам въпрос за конденз в десен фар. При моя и при още един забелязах, че има конденз в десния фар. Това или е съвпадение или знам ли проблем на самата сглобка. Странно ми изглежда на едно и също място да прави конденз. Някой с този проблем и как го е решил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...