Jump to content

Hover H3


ivoachov69

Recommended Posts

интересно ми е да споделя, че по време на празничите дни видях ДВА H3, единия през "Ярема" посока софия-поповяне - самоковско, другия на бул. "Цар Борис" зави към павлово, и двата черни, изглеждаха много добре и по-нищо не отстъпваха на визията на други модерни SUV-та по нашите пътища. Така,че ако има някой собственик на такъв джип нека сподели...., между другото разгледах нещата , в италия се продават поне от 2007, знам, че производството на този модел е от 2006, мотора пак е на мицубиши, а цената на старо..............

 

http://www.autoscout...px?id=212439850

 

изкушавам се :D

Редактирано от ivoachov69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз си купих тази седмица HOVER SL 2009.още нямам кой знае какви впечатления.Разход на газ смесено каране ми даде 15л.Обаче за моя изненада двигателя се оказа с ремък,и не знам на какви други автомобили е монтиран за да търся части.Например по номера на въздушния филтър излезе за този модел,а го няма и не знам какъв заместител да търся.иначе колата е добра ,стабилна в завоите ,но малко тромава което е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...