Jump to content

Части за Steed 2009


онзи

Recommended Posts

Здравейте колеги от няколко месеца имам пикап внос от Италия произведен 2009 година и в Столицата не мога да намеря  магазин за авточасти в който да влезна и да си купя някаква част без да  ми кажат "о за ТОВА" нямаме части само при изричането на марката на автомобила.  И съответно трябва да я сваля тази част и да обикалям магазините докато на някой му се доработи и реши да си размърда пръста и да ми намери това което ми трябва. Въпросът ми е дали някой знае магазин в който ще ми продадат части за тази кола с удоволствие. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Части за двигател търсиш през митсубиши с код на двигател 6G64 за моделите Л200 до 2000г и за аутлендър след 2000г,а за ходовата през фронтера.

За Стийд,Н3 и Н5 има теми за по-важните части по различните агрегати - ще ти се наложи да попрочетеш малко ако искаш да ти е по-лесно като търсиш части.

 

 

Редактирано от Krasimirr
текст
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря колега. Супер полезна информация, а за фронтера има ли значение коя година и какъв двигател бшагодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...