Jump to content

Бургас - сбирка на притежателите на Hover H5


Recommended Posts

По наблюдения се оказва, че тук има доста притежатели на Ховър от Бургас и региона.

 

Мисля, че е редно да организираме първоначална сбирка, а впоследствие това да стане традиция.

 

Предложението ми е за 17 март (събота) - от 15:00 на паркинга на капаните на стария плаж (до ЦУРК-а).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вероятно няма да имам възможност да дойда, иначе идеята не е лоша, макар че след като колите са ни стокови не знам какво толкова може да се обсъжда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вероятно няма да имам възможност да дойда, иначе идеята не е лоша, макар че след като колите са ни стокови не знам какво толкова може да се обсъжда.

 

Предложението е примерно. Ако има идеи за друго време и място, то ще е според желанието на повечето.

Теми за обсъждане винаги ще се намерят. Идеята е да има такова мероприятие за региона, което впоследствие да се превърне в циклично.

 

 

Е, вие пък вземете и поканете волексите и стийдовете ;)

Да се чувстват поканени :)

Дори и тези които се колебаят дали да си купят или не - също да се чувстват поканени. Така поне от притежатели биха придобили впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Любомир за придобивката!

Благодаря, колега!!! Да ти се връща ;)

 

В отделна тема ще опиша впечатленията си от тази придобивка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...