Jump to content

Аудио, видео, навигация за Great wall


radioworld

Recommended Posts

Здравей, утре се прибирам и ще снимам при мен как е направено с афтърмаркет система на Пионер. Не е оригиналната, но да добиеш представа как изглежда с такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда, но на мен ми е бръмнало в главата да монтирам нещо, което да изглежда по-заводско. Четох доста в руския форум, въпреки че руския ми е като китайски. Там се дискутира, че мултимедиите са полуготови на някои модели. Отзад на твоята би трябвало да има слот за карта за GPS, много е възможно и чрез предния слот да се зареди. Тази мултимедия работи под уиндоус це, което има своите плюсове и минуси. Решил съм да купя такава от кола за части, ще я разчовъркам и ако има подкарам навигация ще споделя. В случай, че не успея, така или иначе ми е необходим долния панел с екранче, пък после ще му свържа от новите андроид навигации.

Само да попитам, екрана сензорен ли е на старата мултимедия или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Нямам никаква идея 😁 Така купих колата. Иначе е някакъв стар Пайнер който си има всичко, но така и не съм му подкарал навигацията....

Модула е зад жабката, но от мързел и липса на приоритет си седи така без карта. Всичко друго си е налично БТ, ДВД и т.н. и си работят доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Да ъпна малко темата с навигациите. Силно ме интересуват варианти за навиагция защото ползвам често. На стария автомобил си ползвах телефона, но да ви кажа не ми е много удобен. Сега гледам някакви нови модерни мултимедии за H5! Някой сменял ли си е мултимедията, дали всичко функционира нормално, камера за задно виждане, бутоните на волана?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, yaniatanasov написа:

Да ъпна малко темата с навигациите. Силно ме интересуват варианти за навиагция защото ползвам често. На стария автомобил си ползвах телефона, но да ви кажа не ми е много удобен. Сега гледам някакви нови модерни мултимедии за H5! Някой сменял ли си е мултимедията, дали всичко функционира нормално, камера за задно виждане, бутоните на волана?!

Не е да нямаш варианти.....

Каквото си харесаш от алито или вземаш от ударена и сменяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...