Jump to content

Воден радиатор


Drago699

Recommended Posts

Колега моя го направиха в Добрич колегата Красимир ми даде телефона правят го за три дена пратих стария с еконт за мостра момчето го прави нов цената е много добра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от машината :) за тези пари е екстра само не мога да разбера защо са им толкова скъпи частите. Но пък в алиекспреса са без пари аз от там пазарувам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да много си прав.На мен неми  се е налагало да пазаря от този сайт. Два пъти духна гарнитура сам си я правя. Нов радиатор в Бургас е 550лева ,на други марки коли в пъти по надолу .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.11.2020 г. at 20:08, Мариян написа:

Гледа ли от руснаците как се разтоварва 4ти цилиндър. Казват че все там горяла гарнитурата.

Може ли линк ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 13.11.2020 г. at 19:39, Drago699 написа:

Има нов начин за разтоварване на 4 ти цилиндър. От главата, директно в дебелия маркуч, големият кръг.

Друже,пусни някоя друга снимка ако си го направил така,аз мисля да го вкарам в парното както се прави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и този детайл е неоткриваем в Бг-то....

Все не остава време да се ПоХваля и аз,миналия месец китайчето стана параход...издуха гарнитурката Точно на 4ти. Две години се чудих,чудих...возих си частите в багажника и накрая-Дървото.

За 1300лв. : ремъци,ролки,обтегачи,в.помпа,гумички-клапани,шлайф и проверка глава,болтове-глава,свещи,масло,антифриз,гарнитура всмукателни и изпускателни,глава гарнитура,маншон-каре и Нов Хебел.

Сега вече ще го разтоварвам,имаме голяма чуденка с бащата за първоначалното развиване на 2та болта на тапата.Ако нещо се обърка и се скъса единия или и двата...Та кажете при вас лесно ли се развиха??? (на топъл или на студен двг.)-при мен изглеждат с корозия отвън...

(и при вас вход и изход за парното зад жабката ли е?-че при мен е зад волана)

 

00000.jpg

11111111.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...