Jump to content

Избор между Hover или Mercedes ML 270 CDI


Fitibaldi

Recommended Posts

leomm по-скоро началото на 2013. Един от по-запознатите членове във форума беше обяснил как става пускането в производство на нов автомобил. Изводите от неговото изказване са, че ако всичко върви по план, есента ще бъдат подготвени поточните линии за монтажа на Н6, което значи, че до края на година може да има някоя бройка, а още по-хубаво- може да има промоции за Коледа и нова година ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Коледни промоции може да има на C30 и C20R. H6 тепърва трябва да получава типово одобрение за ЕС, което най-рано ще стане края на годината (края на миналата се получи такова за C30 & C20R). Най-рано бих очаквал H6 следващата пролет, внос или ако не, то следващата есен, сглобен в Ловеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

съгласен съм с логиката на админа

 

off: напоследък в БГ между реализма и песимизма границата е много трудно различима :(

Редактирано от Fitibaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като няма да има нови бройки H5, които си е взел става член на една група от редки автомобили в България. Надявам се след 30-40 години да има повече запазени екземпляра и да си ги караме. Този автомобил започва да има колекционерска стойност поне след много години в бъдещето.

Предполагам че все още има джипове и волекси на митническия склад в Бургас внос от Китай, но нямам никаква информация за това. Едно е сигурно колкото и да са останали избора е много намален от към възможност за избиране на цвят и салон.

 

Аз лично избора съм си го направил. Не бих си взел стара кола на която поддръжката уж прилична и не се чупи. Всички коли имат проблеми рано или късно въпроса е колко нерви и време ще ти струва.

 

Имам колеги които не спират да ми казват как съм могъл да си взема C-каса или други Мерцедеси. От mobile.de ми изпращаха много примери даже един много запазен за 3500 евро (мечок) с кожа и всичко както си трябва. Така е по-евтино е и получаваш много екстри. Купувайки си висок клас нова кола, не знаеш първо дали не е крадена. Особено за BWM, Порше, Мерцедес това е много вероятно.

 

Всичко е въпрос на личен избор, на калкулатор и цел с която се взима колата.

 

Каквото и да решиш ще вземеш правилното решение (пожелавам ти го).

 

Успех!

мен лично точно невъзможността за избор на цвят ще ме откаже от Ховъра, не бих направил компромис с нещо толкова важно като цвета на автомобила, все пак го взимаш за много години напред, не за месец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да са останали сиви, черни, графитено-сиво и бяло. Доколкото знам червени, зелени (имаше два като избирах аз) и сини май няма. Това определено не са кофти цветове. Розови джипове няма, повярвай ми :)

 

Моля да не се говори предубедено. Наистина количествата са ограничени, но е премерен риска. Все пак ако искаш червена и няма, е кофти признавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам да са останали само ла**яни цветове в наличност. проверявал ли си какво е останало?

принципно искам бял с бежов салон или бял с черен, но за жалост няма, останали са черен с бежов, син с бежов и от сивите колкото искаш, но определено държа на белия, хайде от син на черен или там вариацийте на сиво да направиш компромис, обаче от бял на съвсем друг, не знам, чудя се още и се надявам да сглабят някоя друга бройка в бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

със сигурност няма да сглобят никаква бройка на Н5 в БГ :)

можеш да се надяваш някой да се откаже от лизинга.

вчера ходих да купувам един такъв. точно какъвто исках - черен с черна кожа, стар, 4х4, на 9к км.

всичко беше ОК, ама човека си платил капарото януари месец, а единственият период, в който нямаше безплатна газова е 1-23 януари :)

това го преглътнах. викам си, ще купя една газова за 2300 и ще си свиркам, ама като отидохме в ИНТЕРЛИЙЗ и като ми сметнаха планът излезе, че трябва да платя 29 530 лв за автомобила. и като към тая сума сложа газовата и излзиа като цената на ЧИСТО нов от магазина, с разликата, че е платено каско, гражданска и регистрация... и 5 лв данък за 2012... та се отказах на момента.

цената беше такава, защото човечецът, от когото щях да го купувам до сега е плащаш почти и само лихивите на лизинга. то е нормално за всички финансови институции първо приоритетно да прибират тяхното си и после да прибират остатъка, ама наистина доста фрапантна разлика. човека е платил до сега над 7000 лв и като теглим чертата излзиа, че е платил 3000 лв главница и 4к лихва :(

 

та сега пак съм на пазара за автомобили да се чудя какво да купувам... дали чисто нов Н5 или някаква 2-3-4 бангийка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам до изчерпване на количествата да няма повече внос. А още повече Китай не казва, че спира производството на Н5, а че започва масово Н6. А те имат производства и в още няколко страни.....колкото до цвета, маслено зеления е адски хубав (особено в съчетание с светъл салон), но някак си не се престраших за него....много рядко съм виждал голяма кола в такъв цвят и ми изглеждаше странно.....също както и оранжевия. Много хубави наситени цветове..... въпрос на личен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някъде бях чел, че в бг литекс моторс няма да внася повече Н5. иначе аз съм имал 2 мерцедеса зелени и според мен стои много добре на голяма кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам до изчерпване на количествата да няма повече внос. А още повече Китай не казва, че спира производството на Н5, а че започва масово Н6. А те имат производства и в още няколко страни.....колкото до цвета, маслено зеления е адски хубав (особено в съчетание с светъл салон), но някак си не се престраших за него....много рядко съм виждал голяма кола в такъв цвят и ми изглеждаше странно.....също както и оранжевия. Много хубави наситени цветове..... въпрос на личен избор.

 

Няма да се внасят повече заради EURO4 на двигателя. Бройките, които се продават са внесени миналата година и се намират на безмитен склад. Списъка с номерата на рамите се намира в КАТ, като има договорка да бъдат регистрирани и след 01.01.2012, от когато влиза в сила EURO5 стандарта. За да внасят или сглобяват H5 в БГ е нужно двигаеля да покрива стандарта EURO5. Поради тази причина се сглобява единствено Voleex.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...