Jump to content

Съединител за hover h6


maverick_m

Recommended Posts

Има странно леко чукане при натискане на съединителя. 

Цената за маховик е 1500 лева, съединител 900, лагер 400 и още една част 150 лева. Няма алтернативи само от официалният представител. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако маховика е станал за смяна, сутрин на студено, на празен ход ще чука осезаемо. Иначе маховика от AliExpress или от Руски магазин/уж оригинални/ излиза около 900 лева. Лагер помпата и комплекта съединител около 700 лева. Моята почуква като загрее и отпусна съединителя.  Ако не си звънял в Пловдив пробвай и там, мися даже, че правят 20 процента отстъпка на частите ако ти ги сменят те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Благодаря за отговора, а случайно да имаш някакви данни за маховика и съединителя-марка, ОЕМ/EAN номер.

На колко километра беше колата като разбра, че маховика е за смяна.

И от къде ги купи-представителство.

Иначе LuK номера е 415057710, но изненада - от Шафнер/концерна който притежава LuK, INA и др./ България ООД ми казаха, че двумасов маховик с този номер не се предлага за България като афтърмаркет продукт.

ПИдали.

Иначе ако ти се занимава, ще е от полза да споделиш повече инфо и снимки на сменените части.

Аз имам познати в продавачниците за авто части и ще си поиграем да потърсим заместители. Иначе клоня към съединител и маховик да са като на HONDA CRV III или някоя Тойота, може би RAV IV след 2007 г.

Между другото купих книга, в PDF на руски, за ремонт на H6 бензин и дизел.

Заснемане.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...