Jump to content

Сервиз в София


preslav_cuv

Recommended Posts

Здравейте, къде в София карате на сервиз своите CUV/H3/H5 освен Митвас? Опитът ми е, че просто не им се търсят части, ако не е немско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия оторизиран сервиз включетелно и газови с директно впръскване течна фаза е Тандер в Бояна мисля че бе ул. Прохлада?????номера не помня. Имат всички части,ако няма в склада доставка от Баховица за 2 дни. Не се подлъгвай,предлагат части за Мицибуши и китайски, ама и двата вида са производство Китай,само че цената е двойна заради трите диаманта. Имах случай с ланда сонда,изгоря нагряването. Извадиха ми две еднакви по цвят картонени кутийки,на едната емблемата на Мицибуши,пише произведено в Китай ,другата без надпис т.е китайската. Цената два пъти разлика,извадихме ги и започнах да сравнявам, цвят на метала, отворите,резбата,кабелите,куплунга едно в едно еднакви. Питам маистора каква е разликата,ами няма, от една линия в различни кутийки.

Редактирано от zhelev_48
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.09.2020 г. at 15:43, vencibull написа:

Зависи какво трябва да ремонтираш?

Искам да се прегледа газовата уредба и запалителната система, както и разни неща по окачването.

Общо взето да мога да вляза и да кажа 'кажете какво има да се прави и колко ще струва' :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва официалния сервиз за това. За газовата ти трябва газаджия - колегите да споделят кой е читав, аз съм с нафта. За окачването всеки майстор който е виждал опел фронтера и не е крайно некадърен може да ти оправи всичко. Къде си карал предната кола досега, там караш и тази. Иначе в София официалните сервизи са Митвас и Тандер. Същото важи и за запалителната система - свещи и бобини всеки майстор ще ти каже дали са в норма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.09.2020 г. at 16:35, vencibull написа:

Не ти трябва официалния сервиз за това. За газовата ти трябва газаджия - колегите да споделят кой е читав, аз съм с нафта. За окачването всеки майстор който е виждал опел фронтера и не е крайно некадърен може да ти оправи всичко. Къде си карал предната кола досега, там караш и тази. Иначе в София официалните сервизи са Митвас и Тандер. Същото важи и за запалителната система - свещи и бобини всеки майстор ще ти каже дали са в норма. 

Проблемът е, че за едни биалети обикалях няколко сервиза. Когато двигателят прегря, обиколих няколко сервиза отново. Накрая отидох в Митвас.

Ти къде караш твоята, освен Тандер и Митвас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята си я правя сам, в тандер съм бил 2 пъти, за смяна на стъкло и бушон. Всичко по ходовата част е елементарно за смяна, тук във форума съм качил списък с оригинални резервни части и заместители - купуваш каквото ти трябва и всеки майстор би следвало да може да го смени. Виж, при мотора е друга бира, за това най добре колега с бензинов Ховър да сподели къде го води. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...