Jump to content

Впечатления от Н5


terminator

Recommended Posts

Днес имах възможност да се поровя в нета, и намерих различни интересни опции и разновидности като например автоматична и 6 степенни скоростни кутии, различни дисплеи и др. Ако ви е интересно, ето малко снимки:

post-5233-0-07676000-1330623167_thumb.jpgpost-5233-0-14392600-1330623168_thumb.jpgpost-5233-0-95932200-1330623168_thumb.jpgpost-5233-0-77484100-1330623169_thumb.jpgpost-5233-0-55279600-1330623170_thumb.jpgpost-5233-0-63987800-1330623171_thumb.jpg

 

цялата електрика в колата и двигател

post-5233-0-25608400-1330623297_thumb.jpgpost-5233-0-35132100-1330623298_thumb.jpgpost-5233-0-80445700-1330623300_thumb.jpg

 

малко снимки от долуpost-5233-0-33972600-1330623372_thumb.jpgpost-5233-0-57631700-1330623373_thumb.jpgpost-5233-0-82307100-1330623374_thumb.jpgpost-5233-0-88058400-1330623376_thumb.jpgpost-5233-0-03002200-1330623378_thumb.jpg

 

интериор

post-5233-0-44729100-1330623437_thumb.jpg

 

и на края, това какво е ?post-5233-0-26057900-1330623477_thumb.jpg

 

това е за тези, които не са виждали или разглеждали GW Hover 5

Редактирано от radioworld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 290
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Абе какво става с тия Ховъри,никой не пише за разните му там впечатления.Да не би вече да спряха да се движат :sad3: ,а пък аз съм се навил на ента степен да си купувам такъв звяр :icon_bounce: -ще почакам за 6цата :evil1: .Пишете бе хора. :hello2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да пишат трябва да ги покарат малко. Да навъртят километри. Трябва да минат първата смяна и да се поразработят колите. Имай търпение:) Впечатления се споделят почти всеки ден, но не са само в една тема:) Засега най-големия проблем беше газовата бутилка на Ховър-а:) Иначе като цяло колите са добри, а дилърите се мъчат да угодят всячески на клиентите си:)

 

Търпение още малко:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле днес в Бургас видях един оранжев Ховер 5 :hello2: ,направо ме изкефи на МАХ :icon_bounce: -вече и цветът съм си опредилил :icon_colors: .Ама не,ще изчакам да видя Н6 и тогава ще действам по закопуването :evil1: .Проблемът е,че детето ме врънка за същият цвят ама на Волекс :sad3: .Аверът ми заклет Опелджия :help: ,оправял си бил документите за закопуване на Волекс-жена му го подлудила за черна на цвят :kermit: .Айде бат Бойко да оправя тоя нисък стандарт че да ги подлудим тия Ловленджии от производство :headbang: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах :) И аз чакам да оправи ниския стандарт :), че вече и Опела трудно поддържам :) Ама взеха да ми се разлистват налъмите вече от чакане :toothy12::kermit: , а и както някъде четох днес, ни очаквала Виденова зима :tongue9::BangHead::angry7: . Така че , ще си чакаме. Няма да е скоро, колега :)

 

Иначе имат много готини цветове:) И аз харесах и оранжевото, и синьото, и череното. С две думи - свежи цветове.

Редактирано от SP1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш джип в пълния смисъл, който влагаш в тази дума, няма какво да се чудиш, взимай си Н5, защото Н6 ще те разочарова. За да ме разбереш правилно ще ти дам пример - Н5 = Туарег, Н6 = Тигуан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш джип в пълния смисъл, който влагаш в тази дума, няма какво да се чудиш, взимай си Н5, защото Н6 ще те разочарова. За да ме разбереш правилно ще ти дам пример - Н5 = Туарег, Н6 = Тигуан.

 

Прав си, колега! Ако искаш нещо, с което да ходиш за риба, из планината, на вилата, където пътищата са много зле или ги няма никакви, си вземи H5, H6 - е в друг клас, доста по- нисък просвет, не е на шаси и иска по-хубави пътища:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дилъра за Бургас ме посъветва да изчакам да видя тая Н6 :director: за да мирясъм :evil3: ,но и той ми даде акъл :help: директно да се ориентирам за Н5-абе мнго ме подмамва дизеловия вариант :confused2: ,но скоро при нас няма да има :laughing4: .Гледам по Руските форуми дизелакът си е голям звяр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво става с тия Ховъри,никой не пише за разните му там впечатления.Да не би вече да спряха да се движат :sad3: ,а пък аз съм се навил на ента степен да си купувам такъв звяр :icon_bounce: -ще почакам за 6цата :evil1: .Пишете бе хора. :hello2:

 

Купувай и не мисли. Щом си харесал цвят и си го видял - още по-добре. Ако преди 3 месеца имаше оранжев и аз бих си взел.....ама нямаше и взех "благородно сив".....колата си е супер. Ще го разбереш като я купиш .... :drunken_smilie:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дилъра за Бургас ме посъветва да изчакам да видя тая Н6 :director: за да мирясъм :evil3: ,но и той ми даде акъл :help: директно да се ориентирам за Н5-абе мнго ме подмамва дизеловия вариант :confused2: ,но скоро при нас няма да има :laughing4: .Гледам по Руските форуми дизелакът си е голям звяр.

поне за момента освен това, което е вече внесено няма да има нищо повече от Ховър Н5, което за пореден път казвам е много жалко, защото те ограничава в избора, а пък все пак си купуваш нова кола, а не на старо и е задължително да имаш по-голям избор, било то цветове и тапицерий, било то двигатели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне за момента освен това, което е вече внесено няма да има нищо повече от Ховър Н5, което за пореден път казвам е много жалко, защото те ограничава в избора, а пък все пак си купуваш нова кола, а не на старо и е задължително да имаш по-голям избор, било то цветове и тапицерий, било то двигатели

Здравейте, може би и това видео ще помогне на колегата да направи по-бързо своя избор. http://www.cars.bg/autonews/carsinbg/1669

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може би и това видео ще помогне на колегата да направи по-бързо своя избор. http://www.cars.bg/a...s/carsinbg/1669

Здравейте,аз вече навъртях 3000км,и да чукна на дърво за сега нямам никакъв проблем.Газта ми е в норми 12л. на 1оокм. даже я пробвах от Русе до Варна ми падна на 10.5л сега като ми се разработи и двигателя и возенето стана по-меко,лепи се на пътя само път да има няма какво да се чуди и мае които желае да си купи няма да сгреши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темите за GW в оффроуд форума ги четох и направо ми дойде да се гръмна. То като се почне от сглобяването на коли в БГ, през бойлери, телевизори, източване на ДДС друго не се коментираше. Само един дето работел по строежа на завода го "накарали" да си купи пикап го дал на неговите "душмани" да го тества. На 5000 км нямаше никакви оплаквания, ама пише "само да излезе нещо и ще пиша задължително". Така че не се учудвам че са те обявили за рекламен агент. Клипа съм го гледал в Интернет пред известно време. Тук си му е мястото определено :).

 

Поздравления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

от оффроуд форума го свалиха заедно с темата за GW, защото имаше съмнения за скрити реклами. тцтцтцт.

 

Надяват се хората да изкарат някой лев от реклама.

Няма лошо, ама нека тръгнат продажбите и тогава. Всичко по реда си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В оффроуд форума и даже мото форума усетих миналата седмица, че са станали малко алчни... Искат пари за публикация на тема в Купува/Продава на обикновените хорица, не само на тея с фирмите ... Лоша работа, така не усещат, че работят срещу себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моето мнение,се надявам да спре офф-топика по темата.Та,както и тук (след време и след многократно обсъждане) ще бъде наложена въпросната т.нар. такса,НО тя е за хора,които печелят от форума-хора,които не продават по 1-2 бройки от нещо,да си продадат старите гуми,старото сд или столчето за детето,а за ТЪРГОВЦИ,които продават с бройки,разни артикули-ксенони ли,окачвания ли или каквито и да е други неща,които са с ЯВНА търговия.

 

По другите форуми,също е така,логиката е,че като печелиш от нещо,то трябва да платиш определена такса.Дано сте ме разбрали и да се придържате към заглавието на темата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...