Jump to content

Нова промоция на Hover - безплатна газова уредба до 29ти Февруари


Fitibaldi

Recommended Posts

В момента из нета( dnes.bg) тече реклама на Литекс Моторс , че до 29. Февруари на промоция е Ховър Н5 с топ оборудване и 4Х4 за 30999лв. с ДДС и безплатна газова уредба , лизинг 15% самоучастие,остатъчна стойност 10% и 468 лв. вноска зо 60мес.

Рекламата е подкрепена от 7-мото място на ралито Дакар 2012 .

мерси много. сега го видях, впечатлих и записах рекламата.

picture20120124095503.pngpicture20120124095516.png

picture20120124095508.pngpicture20120124095526.png

 

Промоцията за безплатна газова уредба важи за всички нива на оборудване без One 4x2.

Редактирано от admin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам потвърдена информация, но тая цена 30999 съвпада с цената на комплектация Оне и 4х4. Може би не са смъкнали цените, просто рекламират най-евтината 4х4 версия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 999лв. е цената на One 4x4. Под топ оборудване се разбира, че колата е пълна с екстри дори в ниво на оборудване One.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма фрустрация значи :(

ние под топ оборудване разбираме Star нивото :) (аз даже смятах и шибедах и аларма :) )

Нищо объркващо не виждам. Цялата рекламна кампания на Great Wall в последните месеци се върти около послнията "топ-оборудване", "топ-цена" и "Made In Ловеч". :) Нивата на оборудване са друга бира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделих постовете в нова тема. Старата е за отдавна отминала промоция. Искам да попитам Бойко от Митвас - безплатната газова важи ли и за ниво Star или промоцията е само за One? Бих предположил второто, може би имате на склад One, които не се продават, заради малката разлика в цената със Star. Ако предположението ми е грешно, ще напишем ясно в първия пост, че промоцията е безплатна газова и за двете нива на оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделих постовете в нова тема. Старата е за отдавна отминала промоция. Искам да попитам Бойко от Митвас - безплатната газова важи ли и за ниво Star или промоцията е само за One? Бих предположил второто, може би имате на склад One, които не се продават, заради малката разлика в цената със Star. Ако предположението ми е грешно, ще напишем ясно в първия пост, че промоцията е безплатна газова и за двете нива на оборудване.

Отнася се до всички нива на оборудване БЕЗ One 4x2! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това, което го казваш го пише и в сайта, и във вашия сайт и общо взето навсякъде. единствено банера ме заблуди мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

голяма фрустрация значи :(

ние под топ оборудване разбираме Star нивото :) (аз даже смятах и шибедах и аларма :) )

 

И си прав, да смяташ така!!! Всеки който е гледал рекламният клип на сайта на на Great Woll ,мисли така дори и аз!!!! Без дупката на тавана и алармата разбира се ,те винаги са се движели като допълнително оборудване!! :rolleyes::)http://www.greatwall...dels/details/h5 обърнете внимание от 5:28мин до 5:44мин ! Не казвам ,че е рекламен трик може и да е грешка :binkybaby::rolleyes: !

 

P.S.

Иначе ,и аз май си взех Hover H5 от удължената промоция с газовата!!! :rolleyes: Казвам май ,щот докато не барна ключовете не вярвам!!!

Капарирахме , одобриха ни и сега чакаме ,ама знаеш ли какво може да се обърка!!! След като обиколихме и разгледахме на всякъде където бяха изложили Hover-чето се върнахме и си го взехме от Бойко не казвам фирмата където работи защото буквално отидохме там заради него ,"може би ако работеше за Дачия миналата година сега щях да карам Дъстар....!!! може би!!!" Много коректно и точно ни представи автомобила,без да се опитва да замаже малките недостатък-чета на колата! Защото ако съм решил ,че вибриращия лост ме дразни и ми пречи няма да си взема точно тая кола! Може би малко му досадихме с глупави въпроси но бях длъжен да го попитам за да видя какво ще ми отговори,за което се извинявам!!! :)

Редактирано от Niki.A.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...