Jump to content

Тампони на предни амортисьори


Recommended Posts

Здравейте колеги,появи се едно леко чукане отпред и след преглед се установи ,че са тампони на предните амортисьори от долу.Не се предлагат в обслужващия сервиз като резервна част .Ако някой е сменял или знае от какво ще станат да пише .Не ми се дават пари за амортисьори.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое по точно наричаш тампон ето  и скицата на аморт.https://hot-parts.ru/catalog/2710/191604/   посочи коя позицея е. Или тук https://китай-нн.рф/unitparts/details/36de884e-4b2d-4c46-9bf4-a92edfb42afd  но май отделно от ама не се продават.

Редактирано от zhelev_48
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма го  като резервна част в представителството ,няма го и като номер на скицата.Тампон или (втулка) на ухото на амортисьора,но за мен е по скоро тампон защото  е отлят със тръбичка по средата.Прочетох доста от руските сайтове,днес ще експериментирам по техен образец.Има два варианта,единия е с определен модел тампони от Лада Нива  за заден амортисьор , но не тези често срещаните от две части.оказа Тампона е цял с тръбичка и е едно към едно с китайския ,лошото е,че в Монтана не го предлагат никъде ,а го има в сайт и магазин който е в Пловдив.Там условието за онлайн покупка е мин 20 лв. ,а тампоните к-кт са 5лв.Втория вариант е с тампони от ресьор на Москвич 408-412 и тръбички за тампони за Лада.Днес ще пробвам втория ,защото това го намерих налично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
На 25.05.2020 г. at 22:37, kriss1 написа:

Ето снимки от руския форум.Аз лично реших да сложа нови амортисьори,но може да е в полза на колегите от форума.

10756_1191177287.jpg_208.jpg

10756_1191177335.jpg_204.jpg

__150.jpg

__215.jpg

Амортесьорите от къде ги взе и помниш ли някакъв номер? Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.04.2021 г. at 11:06, kriss1 написа:

Колега, това са предните амортисьори. Взех ги от Частите онлайн.

 

IMG_20210421_105701.jpg

IMG_20210421_105708.jpg

Много много благодаря. А някой да знае дали на Стийд 3 са същите ? предполагам да, но все пак едно мнение от човек, който е сменял, ще ме накара да поръчам по-спокойно. Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 25 минути, Mitaka75 написа:

А защо казват че са несъвместими с great Wall Hover5

Колега,аз тези амортисьори съм ги слагал на личен Ховър 5, не зная за друго какво стават.Имам номер на задни ,но са малко по дълги ,тъй като сменях и пружини заради люлеенето  и за малък лифт.Ще снимам и номера на пружините и на амортисьорите малко по късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьорите обаче ми ги изпратиха без тампоните от горната страна за шпилката и се наложи да ползвам старите.Долу ухото е с малко по голям диаметър от шпилката в която влиза.Четох ,че няко не слагат нищо ,просто стягат и разчитат на голямата шайба,аз поръчах на стругар фтулки,но не мога да тидам размера ,тъй като той си е вземал мярката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...