Jump to content

Здравейте от мен


Recommended Posts

Здравейте, казвам се Яни от Бургас съм. Все още не съм станал собственик на GW, но го обмислям от няколко месеца. Всъщност вече съм го решил, до лятото ще си взема. Имам една чуденка, понеже съм се спрял на Hover H5, не мога да разбера каква е разликата му с CUV. Ако може накратко да обясните за да не пущам нова тема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че и двата модела са CUV просто имат визуална разлика, и единия е кръстен Н5 а другия CUV, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.02.2020 г. at 20:09, yaniatanasov написа:

Да разбирам, че и двата модела са CUV просто имат визуална разлика, и единия е кръстен Н5 а другия CUV, така ли?

Не така!

Проччети статията която е постнал колегата.

Ако не си разбрал статията, аз лично не знам как да ти обесня. Там е добре написано, и не много дълго.

На 9.02.2020 г. at 16:17, Мариян написа:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търговците спекулират с модел и всичко в нета е Ховер Н5 , а половината са Н3 с надпис CUV на задния капак.

Вероятно питането е за разликите м/у Н3 и Н5 - предполагам !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31 minutes ago, Krasimirr said:

Търговците спекулират с модел и всичко в нета е Ховер Н5 , а половината са Н3 с надпис CUV на задния капак.

Вероятно питането е за разликите м/у Н3 и Н5 - предполагам !?

Точно за това питам, защото това което виждам е малко объркващо. Гледам модел който знам, че е Hover H5, но на задния капак(врата) пише CUV. Вече ми стана ясно, благодаря. 

p.s. например на това видео колата е Hover H5 но отзад пише CUV. И това наименование CUV, съществува като отделен модел в сайтовете за продажби!

 

Редактирано от yaniatanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търговците винаги спекулират... от това печелят пари.

Информираш се много + Гледаш внимателно = Печелиш обезателно (може да обориш търговеца) 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко , но все пак има бройки на пазара които нямат 4Х4 и са само на задно.

Има писано из темите какво да гледаш..

Успех!

Редактирано от Krasimirr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...