Jump to content

Шпилки и гайки


Ivailo81

Recommended Posts

Какво значи от какво? И какво ти трябва- шпилка или гайка? Гайки под път и над път, за шпилка нямам идея, но не е нещо извънземно което да го няма в магазините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази кола нищо не е под път и над път. Под "какво" имам в предвид от каква кола са взаймо заменяеми за да мога да отида примерно в Евро 07 и да ги купя. 

Редактирано от Ivailo81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, има всичко! Това, че разчиташ някой друг да ти снесе на готово всичко е друга бира. На търгашите не разчитай защото са мързеливи и искат само да отворят каталога и толкова. Щом ти трябват и двете сваляш и гледаш по тях. Можеш все пак да кажеш и за кой ховър става дума Н3, Н5, за кой град и т.н. все неща да не гадаем. Иначе отиди в Гарвана и там има сигурен съм на 100%

Редактирано от nork
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега прав си е искам лесно да достигна до информация, извинявам се ако те дразня, съвсем от скоро имам джипа даже още не е регистриран, просто мислех че този форум е създаден за да си помагаме, ето за съединителя ми помогна ти за което съм много благодарен, не задължавам никой да ми прави живота лесен, аз имам много опит но с други марки и никога не бих се замислил да помогна с това на някой дори и непознат за мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло, първи опит винаги трябвя да ти е в представителството - често се случва да обявят по-добра цена от джамбазите които дават втора ръка. Ако там нема - една шпилка се сваля за 15 минути. Махаш я и тичаш с нея у магазина и искаш такава. Гайки можеш да купиш втора ръка, блъснати ховъри колкото щеш. Въпроса е че ти пак, ни каза от къде си, ни с кви джанти си, ни защо реши че тряя се сменят шпилки и гайки? Поздрави

Редактирано от vencibull
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се сменят защото някой малоумен жабар ги е прецакал най вероятно с гайковерт за няколко става въпрос. Джипа е на 17 цола алуминиеви и става въпрос за района на София и да ще проверя в представителството, то въпроса стана исторически, на мен мисълта ми бе ако някой случайно знае дали има взаймозаменяеми да отида в Евро 07 за да не си губя времето, извинете ме за дреболията с която ви занимавам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алелуя.....

Такива неща едва ли ще намериш точно в Еврото, щом си на 17ки, най вероятно са стоковите джанти, а те са с конус гайки. Както казах, отиди до махленския магазин който има китайски части и вероятността да намериш каквото ти трябва е голяма.

Иначе би трябвало да тези:

https://topcar.bg/kolesen-bolt-marka-febest-code-0484002.html

И тези

https://autoprofi.bg/boltove-janti-za-mitsubishi-pajero-pinin-(h6_w-h7_w)-18-gdi-(h66w)-13863.html

Ама нали съм врачка.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гайките ставаха от някъв нисан, само резбата внимавай, стъпката при нашите е 1.25мм. Разгледай темите, писал съм някъде от къде купих моите, даже бяха на народни цени. Мисля че вкъщи имам гайки оригинални, че съм сменил джантите и не ги ползвам. Ако имаш интерес да търся. 0894 26 81 82

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...