Jump to content

Рали Дакар 2012


SP1

Recommended Posts

Аз също смятам, че ще е доста добра реклама за нашите, бъдещи,български автомобили, дори само ако финишират и двата екипа в това трудно рали. Още повече, че наистина се очертава Соуса да е сред първите 10 за което стискам и аз палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е :

 

Соуса е 7-ми в крайното класиране и 5-ти в последния етап

 

Zhou e 20-ти в крайното класиране и 27-и в последния етап

 

До финала стигнаха 76 участника от 173 стартирали

 

Значителен успех на Great Wall. Който не ги е забелязал или се е правил, вече няма как да си затваря очите за амбициите на китайците

Остава да си помечтаем за догодина - поне навигатор с българско име и надпис поне от едната страна Made in Lovetch

:hello2:

Редактирано от muf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не и наши състезатели с Ховъри произведени в Ловеч на следващото Рали Дакар през 2013. Машините доказаха, че са много издръжливи. Почти без технически проблеми си изкараха ралито. Ако не беше това затъване....

 

А компанията и Гриша Ганчев биха могли да спонсорират поне един екипаж за следващото рали, защото по-добра реклама за продукцията им от това рали едва ли има:)

Редактирано от SP1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявах поне един да завърши на място между първите 20..... nice!

Дано сега и нашата "национална" телевизия да ги забележи

Снощи в предаването в частта за автомобилите цялото време говориха за американеца с Хамъра и нито дума за това че Соуса завърши 4-ти

Иначе големи спецове...

Не знам в предишните предавания дали са обелили дума за GW, не съм ги гледал и тая вечер няма да ги гледам че са много късно. Макар че забелязах че 100% повтарят Евроспорт

Както и да е - мисля че това ще е най-добрата реклама на марката в ЕС. А ако докарат и двете коли на едно турне из страната.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в сношното предаване не споменаха нищо, а други го даваха за малко и казваха, как се движи, даже предаваха от Ховъра на Соуса. Все пак лобито беше основно за МИНИ, то и най-много участници имаше с тях. Два хамъра и единият почти успя да бие всичките тези минита! Опитаха се да го отстранят като подадоха сигнал, че системата за промяна на налягането в гумите на ХАМЪР-а на Гордън, не била легална! А как е минал техническите прегледи пред организаторите?

Та затова си мисля, че Ховърите приложиха правилната тактика, без да се набиват на очи много много, финишираха перфектно. Ако Соуса беше започнал да диша във врата на Петерхансел, кой знае какво щяха да изкарат за него! :)

 

До година да си пожелаем да гледаме повече Ховъри на ДАКАР! :)

 

А ето и кадри от Рали Дакар 2012 с Ховър и Соуса:

 

Редактирано от SP1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за Петър Ценков, който за втора поредна година успя да завърши това изключително трудно рали. То е изпитание за техниката и особено при мотоциклетите, и АТВ-тата изпитание за физиката и волята на състезателите да стигнат до края!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, невероятно представяне на китайците, а догодина ще са в челната тройка...Който чете Автобилд, ще види че на втора страница е не Хамъра на Роби Гордън, не Мини-то на Петерханзел , а невероятния Хавал от Поднебесната империя....Но ми позволете да не се съглася, това е върховна реклама и помпане на собственото самочувствие, но.. все пак е заводски отбор, а Гордън си е частен пилот, а щеше да ги помели всички барбар с минитата им.Много хляб имаме да изядем за да ни позволят да доставим и едно лагерче за състезателната им машина, но ако успеем да направим и продадем 100-200 хил. Ховъра и това ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...