Jump to content

Автоматична скоростна кутия


mitko_to

Recommended Posts

Да, ще се предлага с автоматична скоростна кутия, но това ще се случи най-рано лятото (но пък е доста вероятно наистина тогава да стане). Ще има и версия с дизел + автоматик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще се предлага с автоматична скоростна кутия, но това ще се случи най-рано лятото (но пък е доста вероятно наистина тогава да стане). Ще има и версия с дизел + автоматик.

Така чакания дизел ако го има като опция за лятото ще е много добре.Бях чел някъде, че за 2013г. ще се предлага дизеловия мотор дано по-рано стане инак автомата и сега го има като опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автоматика го има само за пикапа.

обаче не знам дали не се обезмисля всичко като се сложи автоматик. цената скача до тази на европейски или японски автомобили.

3-4 хил за дизел и още 3-4 за автоамтик.

аз също съм привърженик на автоматици и дизели. всичките ми коли са били автоматици, но при тези цени....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоматика няма да струва 4хил . както и дизела не е с 4хил по- скъп, ще се върже на газовата уредба . Моите наблюдения са , че автоматик при дизела качва доста разхода и го доближава до бензинов вариант. При варианта с автоматик на Н5 отпадат блокировката май и ако ще се ползва за оф-роуд не знам дали е удачно. Все пак това си е истински джип с рама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

32699 - 28499 = 4200 лв. разлика между бензин и дизел.

ценовата листа ми е у дома и това, което показвам сега е от сайта на GW.

а това, което казах в предния си пост е от личен разговор с представителя.

аз карам 3000 сс дизел автоматик в момента. разхода ми градско е 11. извънградско около 7-7.5.

на същото купе с 3000 сс бензин автоматик разхода е около 18-20+ градско и 10-12 и горница извънградско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата при автоматика няма да е чак 4000, но дори да е, не мога да се сетя джип или пикап с автоматик и дизелов двигател за 36-37 хиляди с подобни възможности (мощност, размери, рама, гаранция и подобно оборудване от към екстри).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

32699 - 28499 = 4200 лв. разлика между бензин и дизел.

ценовата листа ми е у дома и това, което показвам сега е от сайта на GW.

а това, което казах в предния си пост е от личен разговор с представителя.

аз карам 3000 сс дизел автоматик в момента. разхода ми градско е 11. извънградско около 7-7.5.

на същото купе с 3000 сс бензин автоматик разхода е около 18-20+ градско и 10-12 и горница извънградско

Колега , 28 499 е базовия бензин 4х2 , топ нивото 4х4 е 32 999лв. , а относно автоматика имам наблюдения , че преразхода от автомата спрямо ръчните в проценти е по-голям при дизела .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам доколко вярно е това за преразхода на дизелови автомобили с автоматични скоростни кутии ама имам познати с пежо 407 дизел автоматик и лендровър фрилендър 2 също автоматик и правят някакви разходи по около 6.5-7 литра на 100 км. За такива големи и мощни машини не ми се струва никак голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах хюндай санта фе 2.2 дизел автоматик (новия модел). разликата в харченето с ръчните скорости по данни на сервиз бе с литър и малко повече, зависи как се кара. а удобството е несравнимо. особено в софийските задръствания.

 

относно цената - при цена от 40к лв вече е сложно да се правят сравнения. разхождах се из mobile.de - за €20к има коли на по няколко хиляди км (демонстрационни и тн) - т.е. ако си готов да извадиш накуп тез пари опциите са доста. отделно като се внася отвън ще се спести ддс-то (за фирмите говоря), а тук ще тр да се плати и да се приспада после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mehudi, така е, но то скоро и тук ще има Hover-и на по няколко хиляди километра - тестови или върнати от лизинг, които няма да са по 30 хиляди, а ще са по 20-25.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Както казва колегата за дизела и България си е точно така, защото автоматична кутия се предлага само за дизеловият агрегат а тои не се предлага в България, така че интересно от къде е дошло подвеждането с автоматичната кутия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел има само при пикапа Steed 5.

Автоматични скоростни кутии няма и не е имало до момента за родния пазар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото разбрах от дилъра в благоевград с H5 квотата за внос е изпълнена, защото автомобила е евро4, така, че ще можем да купуваме само внесените до сега автомобили(за Hover 5 само), а следващото ,което ще се предлага ще е H6...., ако някой има такава информация моля да я сподели, иначе и аз ще чакам върнати от лизинг джипове, май :(

Редактирано от ivoachov69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли представа дали може да очакваме скоро автомат?

 

Мерси,

Ники

 

Дизел има само при пикапа Steed 5.

Автоматични скоростни кутии няма и не е имало до момента за родния пазар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...