Jump to content
paco71

Ппоблем с отварянето на вратите

Recommended Posts

Сутрин когаго паднат темературите не мога да  отворя вратите , отклучвам ги  с дистанционното  но  когато  хвана дръжката и  я дръпна отново  се заключват пробвах  да ги  оставя оключени  пак  същата работа или ако евентуално  някоя врата се отвори и успея да влезна вътре  след мен се затваря и  пак  не може да се отвори  докато  не се стопли колата.  Във фирмата имаме няколко  Great  Wall  и на всички  е така , чакаме да напече слънце че да можем  да ги  караме. Някакви  идеи .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така.

Замръзваше дръжката на вратата на водача и не може да се върне до край самата дръжка или лостовата система предполагам,не знам.

Напръсках с ВД-40 обилно навсякъде където може да се пръсне по дръжки,брави,"раздвижих" я брой пъти и се оправи отключването/заключването за сега.

Голям екшън е когато си вътре и прозореца е обледен-нямаш излизане от колата докато някой не разбута дръжката от външна страна.

За мен е или липса на смазка или са използвали неправилната за целта и от студа нещо заклинва,но…..

Ако не е това остава модула който е в жабката,но на всичките ви коли да е кофти....-не знам. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване