Jump to content

Ппоблем с отварянето на вратите


paco71

Recommended Posts

Сутрин когаго паднат темературите не мога да  отворя вратите , отклучвам ги  с дистанционното  но  когато  хвана дръжката и  я дръпна отново  се заключват пробвах  да ги  оставя оключени  пак  същата работа или ако евентуално  някоя врата се отвори и успея да влезна вътре  след мен се затваря и  пак  не може да се отвори  докато  не се стопли колата.  Във фирмата имаме няколко  Great  Wall  и на всички  е така , чакаме да напече слънце че да можем  да ги  караме. Някакви  идеи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така.

Замръзваше дръжката на вратата на водача и не може да се върне до край самата дръжка или лостовата система предполагам,не знам.

Напръсках с ВД-40 обилно навсякъде където може да се пръсне по дръжки,брави,"раздвижих" я брой пъти и се оправи отключването/заключването за сега.

Голям екшън е когато си вътре и прозореца е обледен-нямаш излизане от колата докато някой не разбута дръжката от външна страна.

За мен е или липса на смазка или са използвали неправилната за целта и от студа нещо заклинва,но…..

Ако не е това остава модула който е в жабката,но на всичките ви коли да е кофти....-не знам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...