Jump to content

Навигация за H6


Bat Chefo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Какво имате предвид под "сваля"? Ако сте със стандартната мултимедия на модела, няма как да свалите каквото и да било тъй като първо няма GPS и второ не могат да се инсталират никакви приложения.

Ако става въпрос за допълнително слагана система с Android, тогава в Play Store варианти много... Google Maps, Sygic, Tom Tom...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ъпдейт

Не съм забравил темата

Преди два месеца е налична услугата Apple CarPlay и Android Auto в Перу 
Пратих съобщение на дилъра да ми обясни повече

Новите коли се продават със следните услуги 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2793561727523678&id=1698564527023409&anchor_composer=false

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 9.10.2020 г. at 12:23, Boyko23 написа:

Няма и няма да има навигация.

 

На 25.01.2021 г. at 23:31, andrianivanov написа:

Ъпдейт

Не съм забравил темата

Преди два месеца е налична услугата Apple CarPlay и Android Auto в Перу 
Пратих съобщение на дилъра да ми обясни повече

Новите коли се продават със следните услуги 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2793561727523678&id=1698564527023409&anchor_composer=false

Boyko23, ще се радваме ако понаритате малките Китайчета да пратят малко от новите мултимедии насам за да можем хората, които искаме да ползваме Android Auto/Apple Car Play  да можем! Аз също забелязвам в последно време, че в Instagram акаунтите на Haval тук там (Перу, Азербайджан и др.) се появяват Н6 коли със двете допълнителни икони на менюто на дисплея! Нека ние Българите да не сме отново най прецаканите! Аз лично съм готов да заплатя някаква сума за "ъпгрейда" въпреки, че като купувах колата преди две години, ме уверяваха, че се работи усилено по въпроса...

Междодругото, така като се замисля може и да е само софтуерен ъпгрейд защото в случая става дума за две допълнителни приложения. Верно тия коли, които го имат по подразбира имат и още едно USB на по удобно място до 12V контакт пред скоростния лост ама и ние си имаме поне едно вътре в подлакътника, което поддържа данни със сигурност, така че би трябвало да не е голям проблем.

Ето и един screenshot на Перуанския сайт и както се вижда бяло на черно, Apple Carplay и Android Auto се поддържат от всичките комплектации на Н6.

https://www.haval.com.pe/auto/haval-all-new-h6?fbclid=IwAR1thZESLBsQtWch07FxeMEp4ARin8lygWCLUAAB_-6yCWMfXUb_cm34RRg

В Чилийски сайт на компанията също се споменава като една функциите на модела, а също така и в Кувейтския... и в Аржентинския...

SharedScreenshot.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците се вслушаха във Вашите молитви и от следващата доставка Н6, ще има Android Auto и Apple Car Play :)

За retrofit обаче, подозирам, че цената ще припадаща... 

И не, не е софтуерен въпроса - старата система е изцяло затворена и по никакъв начин не може да й се въздейства... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Boyko23 написа:

Китайците се вслушаха във Вашите молитви и от следващата доставка Н6, ще има Android Auto и Apple Car Play :)

За retrofit обаче, подозирам, че цената ще припадаща... 

И не, не е софтуерен въпроса - старата система е изцяло затворена и по никакъв начин не може да й се въздейства... 

Предполагам че с отвертка и чук ще и въздействаме много успешно :D
Иначе браво за постижението! Новите клиенти ще имат още един плюс в колонката с позитивите! 

Колко да струва този ъпгрейд? Китайците (Aliexpress) продават Android 10, 6GB RAM, 128GB ROM, HD Screen специално за този модел на около 300 и нещо Евро... (всичко е Plug and Play и не се режат, наснаждат кабели и други. Вадиш едната и слагаш другата.) Има само един по-сериозен проблем в него и това е липсата на поддръжка на подгряването на седалките. Иначе всички други менюта са интегрирани (Климатик, Car Settings и тн.).

Китайчетата да измислят нещо с цените щом ще е ъпгрейд на работещо устройство, което може да се използва после за друга кола примерно...

Позволяваме си да ни впечатлите! :) Топката е във вашия корт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък ако се купи и това устройство и нещата заспиват...

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless/x/25959413

Аз преди почти 2 години смених марката и съм си поръчал това устройство, като чакам да ми го доставят. За Apple Carplay също има подобно устройство.

 

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.04.2021 г. at 15:15, nmnikolov написа:

А пък ако се купи и това устройство и нещата заспиват...

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless/x/25959413

Аз преди почти 2 години смених марката и съм си поръчал това устройство, като чакам да ми го доставят. За Apple Carplay също има подобно устройство.

 

Тази кутийка е само за коли които вече имат Android Auto. Нашите си нямат...
Другият момент, е че когато телефона е свързан с кабел, се зарежда, а когато е безжично, батерията пада, че даже и по-бързо от нормално. За кратки пътувания става ама за по-дълги ще издъхне по средата на пътя и после пак на кабел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/12/2021 at 10:06 PM, orionbg said:

Тази кутийка е само за коли които вече имат Android Auto. Нашите си нямат...
Другият момент, е че когато телефона е свързан с кабел, се зарежда, а когато е безжично, батерията пада, че даже и по-бързо от нормално. За кратки пътувания става ама за по-дълги ще издъхне по средата на пътя и после пак на кабел...

 Е нали уж новите сглобени H6-ци ще имат AA. Малко обаче ме съмнява да поддържа чак безжичен АА.

А относно кутийката аз си сложих wireless зарядно. На мен проблема ми е именно късите пътувания и постоянното ръчкане на кабел, за да си пусна AA. За дълги пътувания като ми дойде кутийката ще видя дали ще загрява много телефона с wireless АА и безжично зареждане.

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, nmnikolov написа:

 Е нали уж новите сглобени H6-ци ще имат AA. Малко обаче ме съмнява да поддържа чак безжичен АА.

А относно кутийката аз си сложих wireless зарядно. На мен проблема ми е именно късите пътувания и постоянното ръчкане на кабел, за да си пусна AA. За дълги пътувания като ми дойде кутийката ще видя дали ще загрява много телефона с wireless АА и безжично зареждане.

За новите, да. Аз обаче карам моя вече две години :) (помислих, че и при вас ситуацията е подобна)

Иначе със безжичното зарядно ако е от по слабите, не би трябвало да загрява кой знае колко а и все пак то е и колкото да не пада батерията докато човек е в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...