Jump to content

Разтоварва не на 4-ти цилиндър


Recommended Posts

Спора за по-правилния начин на свързването на изпарителя е стар като света.

Успоредно и последователно на парното са двата варианта - масова практика е да се свързват успоредно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Krasimirr написа:

Спора за по-правилния начин на свързването на изпарителя е стар като света.

Успоредно и последователно на парното са двата варианта - масова практика е да се свързват успоредно.

Ти нали си с оригиналдъ" газова,при теб как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Мариян написа:

Ако си от София може да го видиш на живо :)

Благодаря колега,от Софето съм...сега в събота сигурно ще го нищим с бащата и ако се закучи нещо с намирането на проблема,ще те търся за оглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз ще "разтоварвам"4ти...

При мен изглежда така:

IMG_20200105_143617.thumb.jpg.8e9c6c91ecb4a7cee14b93a5a14d9ee9.jpgIMG_20200105_143714.thumb.jpg.46e52930ae9e64e59a87be2cf8c9c121.jpg

Само се чудя на тапата 16мм.или по малка редукция да сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.10.2018 г. at 21:13, Kan4o написа:

 

 

На 25.10.2018 г. at 21:13, Kan4o написа:

 

Я ми разяснете на нашенски с 2 думи руснака на този клип какво направи(подобри) с тая "вихрова клапа"?

Някой направил ли си е   (експеримента)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

 Здравейте, колеги! При мен за втори път се случи да издуха гарнитура на 4ти цилиндър, след което видях тук във форума, че явно това е слабо място. Направих разтоварването на цилиндъра и сега ще наблюдавам резултата. Огромни благодарности на всички описали интервенцията. 

 Към момента съм установил учудващо бързо превключване на газ след сутришното запалване, тъй като едва вчера събраха двигателя. 

 Някой има ли представа какъв е и дали може да се закупи детайла, показан в един от клиповете на братушките, в който включват директно датчика за температурата към щуцера, или ще трябва да се изработва индивидуално? 

 Поздрави! 

Редактирано от Кизин 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Случи се....

Все не остава време да се ПоХваля и аз,миналия месец китайчето стана параход...издуха гарнитурката Точно на 4ти. Две години се чудих,чудих...возих си частите в багажника и накрая-Дървото.

За 1300лв. : ремъци,ролки,обтегачи,в.помпа,гумички-клапани,шлайф и проверка глава,болтове-глава,свещи,масло,антифриз,гарнитура всмукателни и изпускателни,глава гарнитура,маншон-каре и Нов Хебел.

Сега вече ще го разтоварвам,имаме голяма чуденка с бащата за първоначалното развиване на 2та болта на тапата.Ако нещо се обърка и се скъса единия или и двата...Та кажете при вас лесно ли се развиха??? (на топъл или на студен двг.)-при мен изглеждат с корозия отвън...

(и при вас вход и изход за парното зад жабката ли е?-че при мен е зад волана)

(знам че се повтарям, но писах по погрешка в друга тема)

00000.jpg

11111111.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.04.2021 г. at 12:43, Кизин 1 написа:

 Здравейте, колеги! При мен за втори път се случи да издуха гарнитура на 4ти цилиндър, след което видях тук във форума, че явно това е слабо място. Направих разтоварването на цилиндъра и сега ще наблюдавам резултата. Огромни благодарности на всички описали интервенцията. 

 Към момента съм установил учудващо бързо превключване на газ след сутришното запалване, тъй като едва вчера събраха двигателя. 

 Някой има ли представа какъв е и дали може да се закупи детайла, показан в един от клиповете на братушките, в който включват директно датчика за температурата към щуцера, или ще трябва да се изработва индивидуално? 

 Поздрави! 

детайла е неоткриваем в Бг-то....

Лесно ли разви болтовете на Тапата???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...