Jump to content

Бензинова помпа


Etichka

Recommended Posts

Бях писала по-рано, че имам проблем с паленето, смениха ми свещите и буксата на стартера, след няколко дни проблема пак се появи, закарах я пак, този път са решили да сменят бензиновата помпа, защото нямала достатъчно налягане. Не ми казаха по телефона, съответно не носех толкова пари в мен и не съм я платила все още.

Междувременно спирам на магазина, излизам, въртя ключа ни звук, ни картина, звъня аз на сервиза, пращат техника да си тръгне по-рано и идва да ми помогне.Вдига капака и ми казва, ето тази букса на стартера е за смяна, виж палчето и го няма, докарай я да го сменя, съответно аз казах, че вече съм платила и букса и смяната и, човека каза незнам, не съм го сменял аз.

Съответно вече съм лееко изнервена, колата е в гаранция, тая бензинова помпа за консуматив ли я смятат или се опитват, да вземат пари от две места?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента този в Бояна, мисля че се казва Тандер, в Митвас бях преди това, но там пък ми твърдяха, че няма проблем, а за мен е видимо, че има.

Вече незнам как да реагирам и какво да правя, честно казано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...