Jump to content

Гуми


Kan4o

Recommended Posts

Оказа се ,че завода в Баховица има излишък от гуми за тези два жипа...225/65/17 кумхо, купър 2014 на 60лв, цената е символична гумите са всесезонни  и са за нашите коли. Аз вече поръчах 4...Колеги не се мислете...пишете ми и аз ще ви организирам покупката. Защо да минаваме през магазини??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да , но отвори който и сайт за гуми и има калкулатор ще видиш ,че тези са по малки с 13 мм и е доядисан маркера в зелено т.е. допустимо е. Примерно аз карам със зимни 245 и са по големи с 13 мм и пак са допустими. За тази цена е повече от добре....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената е ясно ,но стават ли за зимни като са всесезонни.

И се питах в този форум имали раздел за продажби като във всички форуми,защото си търся радио с двд или навигация

Редактирано от Georgi86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всесезоннат гума си е всесезонна кво и е...аз първата зима изскарах с ТОЙО-то и тя такава и после взех Бриджестоун...зимни 

Аидеееее днес са излетели 32 гуми, утре 2 наши съфорумци отиват да вземат.....приготвените ще свършат и ще се чака да свалят от автомобилите.....имайте предвид....

Оказа се че има и Giti пък били американски гуми Сингапурска компания- 48 лева парчето.

Колежката казва,- сносни  са карала съм доста с тях....Н6

Бре ето ви класацията световната тия ЖИТИ та 11 място даже и преди Кумхото вижте я...добре ,че мацката от завода  ме ограмотява: https://www.tyrepress.com/2017/06/premium-tyremakers-continue-to-lead-global-top-20/

Редактирано от Kan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш на лични!!!! Колеги който желае нека ми пише. Не е удобно да слагам личен тел на дамата дето се занимава в завода с гумите. Пращам го на лични и става.....Работя бед комисионна, само за едно БЛАГОДАРЯ!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да се похваля с новите гуми :)  Даже са монтирани на H6-цата ми и вече минах първите 400км с тях. Доволен съм . 

Ето ги

 

Благодаря на колегата Kan4o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, квот можахме помогнахме....други има ли. Изглеждат много добре даже и отлично.....Хахахах, че и безплатен транспорт са ти уредиби....Жив и здрав да си - късметлия.......

Редактирано от Kan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Утре ще пристигнат и моите. Ще ги слагам на 17 щото моя гумаджия е на Хисаря. Тогава ще кача и снимки.... Не се мислете....

DSC_0001.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_0003.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0005.JPG

Редактирано от Kan4o
Качени снимки
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Колега ,ако е удобно да ми пратиш на лично тел.на дамата,че ми трябва преден капак и при местния дилър цената е 1077лв,да не би да е по евтин в Баховица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Гладам, че си сложил хъбове,

Как е с тях?

и може ли тел. на склада в Баховица, да видим какво е останало като гуми, тегличи и електротон за тегличите и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...