Jump to content

Помощ за ролбар Ховър 5


kriss1

Recommended Posts

Колеги,закупих ролбар на Misutonida втора употреба за Ховър 5,но пристигна без планките за монтаж.Моля някой, ако има снимки или чертежи на въпросните планки,да помогне като ги качи,за да се помъча да си ги направя.Благодаря предварително.

received_775454885986366.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как го взе и от къде??? Всеки добър железар ще ти направи планки, аз си огънах заден дето да крие теглича , отидох в приятелска фирма и ми го направиха....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих го от човек свалил го от джипа си,но не знае къде са планките.Ховъра е купен тук от представителство ,явно е бил в някаква промоция,защото е бил с ролбара и защита на задната броня.Проблема не е в изработката,а е в това,че нямам представа как и глеждат планките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало вътре в самите кашони и снимки и инструкции за монтажа,но иначе нямали тъй като не са монтирали,а били продали само един за Стиид.Има надежда и стария собственик да ги намери или поне обеща по телефона да погледне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Kan4o,възможно ли е когато минаваш покрай сервиза и разполагаш с време да снимаш планките за захващането на ролбара,разбира се ,ако ти дадат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си "квадратна" тръба 5 Х5,3х4 см ,или нещо подобно.Трябват ти две парчета по 15,20 см и го заватявашдиректно на рамата,отпред,така че да може да се сваля бронята,ако се наложи. Аз така си сложих на моя,само че е само,дъгообразна тръба(с форма на лък)',от край до край,т.е.от гума до гума,почти.Тръбата е безшевна,ф-60мм,дебелина на стената 6 мм.Яко.По натам предстои и отзад такава тръба(дъга) и силови прагове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега Snipi,но при теб е силова защита,а при мен е по скоро за визия.Опитвам се да намеря снимка на оригиналните планки предвидени от производителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора Кънчо,но моят ролбар е стандартен,предлаган от представителствата Great wall ,а този е тунинг изпълнение от фирма по поръчка.Лошото е,че града ни е малък и представителството не държи нищо в наличност.Отиваш поръчваш и ,ако го има на склад пристига на другия ден,ако не,ти казват колко месеца ще трябва да чакаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да помогна за Пловдив, не съм от там и скоро нямам път...просто бях на малък ремонт в сервиза и до като чаках видях тези ролбари. Обади се по телефона на магазина и питай, ако имат да ти сканират принадлежностите. Не е грешно да си поискаш-грешно е да ти откажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...