Jump to content

БОБИНА


snipi

Recommended Posts

Пускам отделна тема за прегледност и по лесна ориентация.

Та значи,аз като предвидлив водач, на горски Жип,си купих от Алиекспрес,"оригинална"бобина ,на ДЕЛФИ,щото ако наличната плякнеоставаш на място И ето появи се едно прекъсване и придърпване,хълцане на мотора,на ниски обороти.Диагностика- изгоряла вторична намотка на бобината . Слагам си новата резерва и колата тръгва.Тръгва но само за два дни,трас,бум,трас,бум,на тъмно свети като северно сияние........

От руските форуми

1 от Газела Бизнес, едно към едно става,като а закрепват само на един болт,ако не ти се преправя мястото .Каталожен Н 48.3705 или. 408.3705

2 От Лада 2111 (10.…..) Само поради езиковата бариера не разбрах точно за малкото странично,щепселче,щекерче,букса или там как се нарича,нещо с контактите му се бае,без да съм сигурен. 

Обърнах нета да търся бобина  Газела Бизнес и няма и няма. Ако някой знае да помага моля.

 

ПП сложих си старатА,за сега колата още върви

 

 

 

 

 

Редактирано от snipi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, следните бобини на тесла Tesla CL801 и FENOX IC16023O7 излизат като аналог, но трябва добре да се провери дали конекторите се съвпадат. (около 90 лева е като цена)

Редактирано от Ginoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следната бобина излиза като аналог на оригиналната Mobiletron CG-23. И аз мисля да сменям бобината, че нещо започна да прекъсва на газ. 

Aко някой се е сблъсквал с този проблем и е сменял бобина, ще съм благодарен ако сподели марка и номер на бобината.

Редактирано от Ginoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...