Jump to content

В В кабели за свещи


snipi

Recommended Posts

По принцип от аутлендера по снимки трябва да са същите,но два пъти ми доставяха и все греда. 

Не се губи със заместители според мен.

В представителите цената за комплект е 72лв с включен ДДС,а ако знаеш кой ти е проблемния можеш да си купиш само него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти на Тесла  :http://www.tesla-blatna.cz/en/ignition-lead-set,mitsubishi-pajero-ii-v2_w-v4_w-year-04-91-04-00-engine-4g64-capacity-82-2351,2972,200#results 

   и свещи :Pajero 2400 2.4 03.91 - 4G64 4 1,1 BPR6ES-11 4824 13 LPG 2  НЖК

това е в каталога на КОСЕР...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези няма да станат защото профила на кабела няма да уплътни на капака на главата и ще стане голямо мазало след време.

"Варна Моторс" имат го комплекта за целия двигател , но може и по един 0887889939

http://greatwall.bg/dilari/варна/

Проверено днес налични са всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Краси, днес си купих 72 лева, на жипката ми в момента са такива...значи 119400 км не са сменяни, е след още малко ще ги сменя...като стане на 120000.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Kan4o said:

Прав е Краси, днес си купих 72 лева, на жипката ми в момента са такива...значи 119400 км не са сменяни, е след още малко ще ги сменя...като стане на 120000.

 

Колега има ли някакъв номер на кабелите който си закупил. Аз взех на Тесла Т538B но се оказа че конектора за бобината се различава.(конектора на кабелите е стандарт DIN, докато конектора на бобината е стандарт 4mm).

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има стари кабели за изхвърляне,от Х5,приемам дарения.трябват ми за експеримент-преработка,за който ще пиша после.Любо 0888 61 97 61.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ховер H5 кабели който могат да се използват са: Тесла T315B и T313B. Немога да намеря в online магазините аналог на тези кабели от други производители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прикачам снимки на кабелите. Между другото са малко по-дълги от оригиналните кабели, което позволява ако се наложи да се монтира бобина с друг размер.

T315B1.jpg

T315B2.jpg

T315B3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези от мрежата на оторизираните дилъри е ясно - ти си писал цена и доставчик.

Колегата с алтернативната "тесла" ако може да даде инфо освен за цената и доставчик та който търси ............................  и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги оригиналните кабели, същите сложих днес- вижда се втори кабел, прегорял е там дето прави контакт с връзката за свеща е може да се направи и от 2 да стане 1 и да върне от път - останалите са добре . Въпреки всичко ги смених. Минали са точно 119955 км като последните 1000 усещах прекъсване на тихите обороти заради искренето, но колата си вървеше. вижда се и номенклатурният номер на единният кабел, защото те се продават поотделно. Свещи махнаха НЖК и сложиха «BOSCH» FR7DCX+11 ....Те бяха на 30000 км тамън за смяна. Не слагам платина , иридии и прочие..още от как съм шофьор и си знам- най обикновени свещи и 25-30 к км...

DSC_0052.JPG

DSC_0053.JPG

DSC_0054.JPG

Редактирано от Kan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/6/2018 at 8:14 PM, Krasimirr said:

За тези от мрежата на оторизираните дилъри е ясно - ти си писал цена и доставчик.

Колегата с алтернативната "тесла" ако може да даде инфо освен за цената и доставчик та който търси ............................  и т.н.

Колеги кабелите ги закупих от АутоСтар в София, но ги имаше и в други магазини за авто части който ги поръчват след заявка,  в Косер без отстъпка бяха на 56 лв, в АутоПлюс също ги доставяр след поръчка но цената беше по-висока.

Иначе и аз изчетох доста мнения за кабели Тесла, но всепак реших да ги пробвам че нямаше друга алтернатива на оригиналните кабели (не искам да купувам от официалните представителства)   

Редактирано от Ginoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Въпроса е решен при мен по следния начин

Купих си кабелчета от Алиекспрес,смених си ги и придърпването изчезна-17-18 евра

Купих си кабелчета за Зил 130 с медно жило от Ботевградско шосе бл 2,за 30лв,8бр,т е два комплекта 

Старите си кабели ги подмениха с Зиловските и има едни на колата,едни резерва комплект и още едни разперва само кабел

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.03.2018 г. at 8:57, snipi написа:

Въпроса е решен при мен по следния начин

Купих си кабелчета от Алиекспрес,смених си ги и придърпването изчезна-17-18 евра

Купих си кабелчета за Зил 130 с медно жило от Ботевградско шосе бл 2,за 30лв,8бр,т е два комплекта 

Старите си кабели ги подмениха с Зиловските и има едни на колата,едни резерва комплект и още едни разперва само кабел

 

 

може ли снимка или линк за тези от али

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...