Jump to content

Въпрос относно мултимедия на Ховър Н5 2012г. Букса в подлакътника ?


stm

Recommended Posts

Здравейте , днес като си включвах флашката в USB входа в подлакътника забелязах че точно до   USB входа има още някаква букса , като за слушалки ми прилича на 3,5 мм жак

но отгоре на капачето не са упоменати символи като за Wi- Fi ili Bluetoot , и аз не знам точно какво е . В книжката нищо не пише . Някой пробвал ли я е тази букса за какво е ?

 

Друго да попитам имате ли проблеми с четенето на мултимедията от флашки с рамер над 8 гб ? Не знам проблема във флашката ли е , но като сложа флашка с по-голям размер след 2-3 песни се изключва сама и дава грешка

Някакви упдейти на мултимедията ? 

Още един въпрос за радиото - има чувството че антената не е никак добра , изляза ли извънграда лошо хваща сигнала , нормално ли е ?

IMG_20180201_082509.jpg

IMG_20180201_082519.jpg

Редактирано от stm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буксата е аналогов вход за 3,5 мм жак: можеш да си включиш телефона или mp3 плейъра с кабел. Радиото се слага на режим AUX, тогава става усилвател. Флашка аз съм си сложил 32 GB, работи чудесно. Както между другото и антената, може би при теб има някакъв проблем конкретно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...