Jump to content
xenon

Смяна на ремъци и ролки

Recommended Posts

Колегите, искам да си сменя ремъци и ролки на стеед 5. Не искам в сервиз на греат уолт... Двигателя знам, че е на мицубиши, но не знам модел на мицубиши. За кой модел да поръчам? Масления филтър вече го знам, ако някой иска да си сменя маслото в друг сервиз, ще споделя (около 10 лв. е...) масло бол, всякакви марки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Двигателя, ако е бензинов е 4G64  или 4G69 /по елементите и частите -не се различават/ и го има на безброй автомобили например на Паджеро 2007 г. На пазара има изобилие от части за този мотор. Аз ги смених в сервиз на Ситроен , Рено без проблеми....Еи ти за един Муцибуши Галант със същия мотор....https://autoprofi.bg/angrenazhen-remak-k-kt-za-mitsubishi-galant-vi-(ea_)-24-gdi-(ea3a)-16445.html

Редактирано от Kan4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако си ги сменяш сам има тема в която е обяснена много добре смяната.

Процедурата е елементарна и само трябва да внимаваш белезите за центровка да са ОК и кой болт от къде го сваляш , че са с различна дължина.

Части от всеки по-голям магазин за авточасти по каталог ще ти предложат няколко варианта,избираш си един комплект и си готов. 

Редактирано от Krasimirr

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Смяна на ангренажни ремъци на уингъл 3 - 2012 година април първа регистрация. Смяна на 170 хиляди км, беше с оригиналните ремъци и ролки, почти пред разпадане, било е на дни да блокира. Голям пробек, евала. Смених ги, защото чух ролкаите да чукат :)

Редактирано от Geoponos

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване