Jump to content
Sign in to follow this  
stm

Регулиране температурата в салона ? Как е при вас ?Не е много чувствително регулирането , топлото се усеща на максимума ?

Recommended Posts

Здравейте , откакто застудя усещам че нещо парното не е както трябва според мен ...Има си парно но трябва копчето да е завъртяно на максимума градуси към топлото за да се усеща както трябва топлината 

Нямам подходящ термометър за да измеря , но имам усещането че регулирането по градуси не е ефективно когато е на парно 

Дали е на 18-20 , 22 , 25  или 28 градуса ми се струва че все еднаква температура духа . Завътя ли на 32 идва яко топлото (без да се вклщчва компресора на климатика )

Намерих тази тема :

http://www.hover-club.ru/forum/topic30757.html

Според вас , дали там ми е проблема ? Погледнах през процепите за въздуга , светхан с фенерче , вижда се че има прах вътре 

Какво е вашето мнение ?

Това което е описано в руската тема е много логично и реално,а дали е така......!?

При мен ефекта е същия от скоро.

Карам на 32 градуса без вентилатор т.е. само на обдухване и ме устройва на този етап.

Така , значи стваме двама колега Krasimirr ...

Сега въпроса е които има първи от нас време  да направи процедурата описана в руската тема да даде инфо има ли ефект (също ако има нещо по специфично при разлобяването , неописано в темата )

едва ли сме само двама и ако някой даде инфо къде е този датчик с въпросния вентилатор ще го разфасовам таблото за бройки.

Ако правилно съм разбрал от клипа , датчика е навътре зад отворите за преминаване на въздуха , отоворите са тоно под копчето AUTO  за регулиране на температурата м като погледнеш и светнеш с фенерче , навътре мисля че точно този датчик се вижда 

Да ви кажа какво се случи при мен.Нямах време да разглобявам и с една прахосмукачка на една автомивка изсмуках каквото можах през отвора ,поиграх си малко .

След тази интервенция регулирането на температурата е ОК ,явно е било замърсено с прах