Jump to content

теч на бензин


Recommended Posts

Колеги,замириса ми в купето на бензин.След бърз преглед на двигателя установих,че капе от този клапан за високо налягане(ако не греша как се казва).Интересува ме дали се продава О пръстен за него за да го сменя.Моля някой ако е запознат да помогне.Ето снимка на въпросната част

img0663a_101.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента отстранено без подмяна на нищо.Разглобих го разгледах О пръстена и го сглобих,тогава направо потече,отново разглобяване и сглобяване и неочаквано спря и теча и капането .Вече цял ден няма проблем,но все пак ,ако някой знае се предлага въпросния О пръстен или размер може да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неприятен и опасен проблем - препоръчвам при разглобяване/сглобяване задължително да се сменя пръстен/гарнитура/маркуч. При теч на гориво върху ауспух пожарът е гарантиран... Аз имах доста проблеми с теч на антифриз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка една читава железария предлага комплекти масло устойчиви "О" пръстени,които струват стотинки - вземаш твоята мостра и си избираш.

Висока хигиена и грес при монтажа е истината + подмяна на всичко което те притесни иначе колегата го е написал.......!

Не си мисли,че в сервиз ще ти поставят нещо по-различно. 

Просто ще го извадят от "маркова" торбичка с принтиран самозалепващ се етикет и с маркова цена - ти си решаваш.

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...