Jump to content

Газова уредба марка "TELEFLEX" на GW HOOVER CUV


Recommended Posts

Здравейте колеги, тъкмо мислех да се похваля с успешно развитие на обслужването на ходовата част и взе че се скапа дюза на газовата уредба. Сега се прибрах от газаджията. Човека има кабели, всичко но ми каза че с тая марка АГ СГИ е малко трудно да се работи. Други дюзи не ставали, освен тези. На моите пише 600 050, проблема е, че са малко стар модел и може би няма да се намерят. Иначе симптомите са, че колата се дави в газ и не върви. Ако съм карал на газ трудно пали.Утре ще звъня в БРЦ да питам, ако има и ако са на сносна цена ще взема. Ако ли не ще търся от кола за части. Или по сериозния вариант - нова газова, колкото и да не ми се иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 19.06.2017 г. at 11:27, nork написа:

Здравей Серги, 

Щом имаш номера на сондата си пусни едно търсене с гугъл. Специално тази не съм гледъл колко струва - написах цената от опит, сменял съм няколко подобни сонди с по 3 кабела и са все около тази цена. Щом в сервиза ти искат 95лв, определено без много търсене ще я намериш по магазините за по малко.

Ако имаш желание пусни тук номера й да я видя къде колко ще струва. За много модели са идентични сондите и цените варират според екзотиката на автомобила.

За сондата има решение аз сложих денсо  има схема на кабелите по цветовеи за сега работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.06.2017 г. at 20:59, sergi написа:

Ето какво намерих във форума което Niki25 е дал като отговор на наш колега за датчика на коляновия вал.Обадих му се и го питах дали е сменял неговия,но се оказа че не е.Така че не е сто процента сигурно че това е нашия датчик.

post-8674-0-46981800-1419187456.jpg

Същия е цена около 100 лева мога да дам телефон на магазина в русе доставката беше за 1 ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...