Jump to content

И аз вече имам Н5


Lewis

Recommended Posts

Аз имам Great Wall Hover от една седмица :).Колата ми е подарък от мъжа ми и за мен като жена е супер , защото изглежда отвън и отвътре много луксозна има екстри , които не бихме могли да си позволим с друга марка и е нов.

Много ми харесва камерата за задно виждане при шофиране назад :) качество на картината е супер и се включва автоматично.

Все още двигателя е в режим на разработване затова не мога да преценя дали е мощна

Само бих искала да разбера дали е възможно да настроя dvdto да е постоянно с картина защото сега по време на шофиране се появява надпис че за да не се разсейва управляващия автомобила по време на движение няма картина :(

 

Преместих я на правилното място
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :)

Малко хора биха имали мнение точно за този модел,защото не са много собствениците.Предполагам,ако се задълбочите в настройките,ще има някъде меню "safety drive" или нещо от сорта.

 

Много добре би било,ако качите няколко снимки на екстериор/интериор,да кажете преки впечатления,+/- на колата.На всички е достатъчно интересно и с удоволствие бихме следили развитието на един Н5 у нас,с подробности,каквито poroinik ни дарява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Увеличаваме сее! Честито и от мен :)

 

Виж си ръководството за ДВД-то (предполагам има подобно на това на радиото при мен). Там трябва да пише...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да ти е джипа, Lewis! Много безаварийни километри ти пожелаваме. Добре дошла в нашия форум и да знаеш, че тук не може да се пускат такива хубави постове без СНИМКИ :D Щракни го отвътре, отвън и сподели впечатленията си като се натрупат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО !!! Много важно е , че се харесва и на дамите , с което се затваря устата на някои пишман критици.

По въпроса за ДВД-то , при други марки няма как да се махне сейфти режима от менюто , защото той затова е сложен . Има разбира се възможности да се хакне и доста са си го направили . Точно как стои въпроса при Н5 знаят нещо сигурно дилърите , но ако се "отвори" извън регламента дали няма да се наруши гаранцията ?

Редактирано от nikid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип всичко може... ;)

Но не намирам за удачно да се управлява автомобил и да се гледа DVD...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито станахме двама.За дивидито не става пробвах че децата искаха да гледат постояно начина е да се отвори и да се избегне защитата но заминава гаранцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО! Безаварийно шофиране и нисък разход.

Вече ще се оглеждаме и за Н5. Докато направиш снимки, сподели какъв цвят е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията .

Утре ще направя снимки и ще ги кача . Мъжа ми купи джипа защото му родих син и иска да го возя комфортно :) , но засега главно гледам малкия в къщи.

Ние живеем във вилна зона и днес тествах 4h функцията и возеше пак много добре.DVD системата наистина не може да се промени режима.

Моят джип е черен металик .Много хора го бъркат с Инфинити хахахах , заради логото което е почти същото. Много хора ме питат дали съм доволна защото е нов модел . Моят беше първия регистриран във Варна , но дилъра ми каза , че още 11 човека чакат за Hover така че ще стане многопопулярен.

За тази цена другия нов е Dacia Druster , който не знам като качество , но мен вътре ми е като моята стара кола -шкода така че избора ми беше много лесен :)

Все още не са им дошли газовите устройства и сега го карам на бензин. Гори ми 14 градско по изчисления на мъжа ми :) , което ако е на газ ще ми е много евтино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. С нетърпение ще очакваме снимките. Дано скоро да стигнат и до Германия, че да ги видя и аз на живо. Пък знае ли човек може и аз да си взема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новият джип.Можели да напишеш малко повече,как е като возия,шумен ли е много и каквото се сетиш.Интересувам се понеже днес ходих при дилара за оферта,щото моята жена си го харесва но аз съм малко резервиран към тази марка,и не мога да решакакво да направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

И аз колеги вече от 02.02.2012 год. карам Hover H5. За 40 км. нямам голям поглед върху колата, но ще споделям всичко което ми прави впечатление. Ще Ви кача и снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и честито, ще се засичаме в бургаския регион :D Безаварийно каране оттук !

Редактирано от Xhizors
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и честито на всички новатори избрали тази марка. Дали са ни добри колите - времето ще покаже, но няма защо да се колебаем дали сме направили правилен избор - все някой трябва да е първи. Колумб като е тръгвал за Америка, да не е знаел къде отива.....ама е стигнал. Така че, смело - ако има проблеми ще ни се наложи ние да ги откриваме. И за това този сайт е добре да се развива, за да можем заедно да ги отстраняваме.

А относно DVD-то: направено е така за безопасност(което е правилно) и може с хакване да се елиминира защитата - не е невъзможно, но и гаранцията на автомобила може да отиде на кино......така, че по-добре децата да гледат само като е спрял автомобила.....това да му е кусура :icon_cat:

.....И ако все пак решите да бърникате настройките на дисплея, гледайте наlanguage да не минете на китайски, че ей тогава си *ба мамата..... :smileinbox:

Редактирано от radioworld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би трябва да отворя нова тема, понеже доста хора се заблуждават че проблема с видео в движение е неразрешим. Ще я сложа в "тунинг и мултимедия", че там ще бие повече на очи, по преценка на модератора нека да я премести за където сметне за удобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защитата се сваля когато при показване на видеото се влезе в настройки и се махне Speed Lock и си гледаш без проблеми в движение. Сина ми изгледа цял филм докато шьофирах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защитата се сваля когато при показване на видеото се влезе в настройки и се махне Speed Lock и си гледаш без проблеми в движение. Сина ми изгледа цял филм докато шьофирах.

....а от къде се стига до този speed lock ?

Редактирано от radioworld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато кликнеш на екрана в ляво има зъбно колело и имаше отметка на speed lock. Утре ще го видя, за да не те объркам и ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...