Jump to content

Това ли е ....асортимента ?


Recommended Posts

Лек автомобил мини-клас, SUV - бензин, пикап - пак същия....с това ли ще започнат в Ловеч?  :(

Просто питам..

Не ми е работа да се меся в стратегията им, но си мисля че можеше да стартират и с кола в средния клас, вкл. комби/хечбек ..  :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пусна снимки днес и на Voleex C30, което е не лош седан с размерите на Дачия Логан, с доста екстри. Обаче модела не е потвърден за стартирането на проекта. Може да се появи малко по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има прототипи на електромобил и няколко други интересни разработки - ще пусна информация в новия раздел "Други" скоро. Да, най-важното е, че в България ще се произвежда нещо, че ще има износ, че ще има стимул разни малки производители да могат да се включат с производство на консумативи, части и аксесоари. В България вече се произвеждат подглавници (ако не се лъжа за VW), окабеляване (ако не се лъжа за Audi), ще има стимул такива производители да вървят напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ето клип с новите модели от които се вижда и интериора , бих казал, че някои са впечатляващи .

http://www.youtube.com/watch?v=Ypq-q18tA4I&feature=related

Интересно е и другата решетка на С10 , впрочем имаше изказвания ,че това което ще се сглобява в Ловеч ще има различна визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Дано пуснат електрически модел - идеален е за градска кола - евтина е поддръжката, изгодно е и като лв/км (някъде бяха смятали, че излиза 2лв/100км). А и по принцип е доста по-лесен за изработване, а китайските батерии били едни от най-добрите, за цената им няма да коментирам.

Ако има някакви материали за тях ще е интересно да ги видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те имат готови електрически модели , но нас дали ще ни огрее скоро е въпроса ?

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=bg&sl=en&u=http://dailyautomotive.net/2010/11/08/great-wall-m3-ev-and-v80-plug-in-hev/&prev=/search%3Fq%3Dgreat%2Bwall%2Bplug%2Bin%26hl%3Dbg%26sa%3DG%26biw%3D1280%26bih%3D582%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.bg&usg=ALkJrhhkob81DZ6dnLifMH20v7VeH1D8ZA

Мен повече ме вълнува въпроса дали ще внесат или сглобят у нас С30 или С50 , защото като гледам гамата в момента нищо не ми е по размер. Дано освен тукашните модели внесат още нещо или разработят като отделна кола на LMC ,както разправяха в началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартират с Hover (H5 мисля), Steed и Voleex C10. Но казват, че ще разширят сериозно асортимента си за напред. Нормално е в началото завода да започне с минимален капацитет, а в последствие да се разгърне. C30 според мен няма как да не им е в плановете, дори Voleex C50 не би трябвало да обегне, имайки предвид големия интерес към коли с габаритите на BMW 5, Toyota Avensis, Honda Accord, Mercedes C, Peugeot 407 и тн. Пък и той е нов модел - показан едва 2010, така че сигурно ще искат да го правят докато е актуален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С50 е разработен на базата на 8 генерация Сивик , който е актуален и в момента на някои пазари и всъщност по-скоро е в Голф/Джета класа . За него предвиждат да сложат турбо на 1,5 литровия двигател от есента . Една разработка на С50 във вариант хечбек или спортно комби би била много уместна за България и Европа изобщо. Седаните ги обичат най-много в Азия , Америка и Русия .

Прави ми впечетление ,че в предлаганите модели липсва ESP дори като екстра , странно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вижте м/у другото какво спря при мен на Петролa преди няколко дни.

023598893-big.jpg?r=0

По информация на шофьора Hover-а нямало да бъде този, а по-новия модел, но Steed-а ще е този.

023598896-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...