Jump to content

Нов член с нов Cuv във Форума


nork

Recommended Posts

Преди 4 часа, Kan4o написа:

Ти направо ме уплаши!!!!!

:D:D Tи пък що се плашиш......

И аз се надявах да мина само с нови сегменти,  ревизия на главата и да реша проблема, но се получи това -  Здраве да е! Тъкмо ще имам чисто нов мотор срещу скромна сума ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам и моя е малко прегряван гарнитурата още от 50 к км сълзи на 4 цилиндър- разбрах, че това им е болката , като сложиш газ...Та затова, аз не съм майстор като теб- пък ми харесва ЧУМАТА, КОЛАТА ДЕ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 8.07.2017 г. at 21:51, Kan4o написа:

Колкото до кожата на скоростния лост...шие се за 10 мин и то от неспециалисти кат мен...направих го и е 6+++.Хем мойте лостове са 2 . купих си изкуствена кожа просто същият цвят и това бе преди 4 години- не е мръднала...намерих една снимка от момента , когато съм я шил.

 

387000_491161387589281_1597417730_n.jpg

При мен дали в Италия, или тук в България са изкъртили маншона, счупили са няколко от крачетата за които се захваща рамката. Вероятно са сменяли кожата, защото е като нова, но са си оставили ръцете. Бяха я залепили отгоре на пластмасата и рязали излишното лепило с макетен нож. Иска ми се да я захвана както трябва. Каква е процедурата и какво трябва да се сваля? Предполагам цялата пластмасария пред подлакътника трябва да се демонтира. Другото, което е - халките в края на маншона, ако мога така да ги нарека, не се навиват на топките, а изпадат надолу. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътника се сваля, отпред кожата която се пада до десния крак на шофьора и левия на пасажера също, на щипки е. След тва целия пластмасов панел се вдига и остава лоста. За 20мин. работа, но внимавай, че аз счупих няколко щипки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Да повдигна малко темата😁 

200км след намесата на Ники Аврамов има осезаема разлика при вървежа на камиончо🕺 Предстоят още изпитания по черно, както и засичане на разхода и на магистрално каране докато се приберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

След 4г дойде време за раздяла с "Камиончо", че отесня за домочадието.....

Следващата седмица ще бъде подновен ГТП, гражданската отговорност е до юни 2022.

Въпроси приемам всякакви.

Цена - 6000лв, все още не обявена другаде, има външни забележки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
На 8.11.2021 г. at 20:02, nork написа:

След 4г дойде време за раздяла с "Камиончо", че отесня за домочадието.....

Следващата седмица ще бъде подновен ГТП, гражданската отговорност е до юни 2022.

Въпроси приемам всякакви.

Цена - 6000лв, все още не обявена другаде, има външни забележки!

Продаде ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...