Jump to content

Взаимозаменяеми /алтернативни/ части за HOVER CUV


SDM

Recommended Posts

Яворе,доколкото съм запознат с това МПХ няма какво да се повреди,просто се затапва от гняс и го чистят. Ти запази ли си сваленото? Ако не ти трябва моля дай ми го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги,бих искал да получа контакти на Ники Аврамов, за да си ъпдейтна софтуера на H2.Относно взаимозаменяеми  алтернативни части прилагам събрана от мен информация от руските форуми:

 

резервни части.docx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Ivan T написа:

Здравейте колеги,бих искал да получа контакти на Ники Аврамов, за да си ъпдейтна софтуера на H2.Относно взаимозаменяеми  алтернативни части прилагам събрана от мен информация от руските форуми:

 

резервни части.docx

Пиши му на Л.С. да се разберете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвам тук защото има готова тема и дано да ви е от полза.

Има каталожни номера за търсене.

Изпрати ми го търговец от когото купих разни неща.

Поздрави,

katalog_great_wall.zip

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
преди 1 минута, boldrick написа:

Търся задни амортисьори за Ховер 2008г. 2.4 бензин газ 4х4 ... Който има информация от кой модел пасват да пише ....

От Зил или волга - мисля, че Венцибул беше писал за тях. Потърси из темите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Само със смяна на амовете не е опция - пак ще си заминат с тези нежни пружини които са монтирани и пак ще лашка.

Сложи си  пружини от мерцедес от старите 200 ли беше или 220 да не те излъжа и тогава вече се получава нещо добро.

Не съм го измислил аз - инфото е от руснаците 100%.

Даже не си спомням снимките може и да са в тази тема някъде по напред.

Разбира се решението си е твое - имаш лично.

Поздрави,

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз сложих пружини KYB K-Flex RD5081 доверих се на руските форуми и не сбърках . Изчезна страничното клатене на задницата другото си е същото. Прътът е с дебелина 16мм , заради дебелината колата се вдигна с 2см което мен специално не ме устройва и ги подкастрих малко, те са с повече витки и вози по добре. Амове сложих KYB Premium №: 444083 маслени,тях ги сложих преди 2 години и съм доволен заместват 1 към едно оригиналните, имат малка разлика в дебелината на ухото но се оправя като сложиш и шайбите от стария амортисьор.

Информацията е от Ники Аврамов и е от темата за пригаждане,заменки и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един пич беше качил word файл малко по-назад. Вътре има амове с по дълъг ход и такива които са 1 към 1 с оригиналните. Щом си му бухнал и газова нема да е лошо да смениш пружините, тия 100кг в най задната част на колата влошават возията.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

По въпроса с глъхненето сутрин ходих в тандер и казаха ,че всичко било ок .Те не сменяли софта на бензиновия комп а само на газовия ,но и това не направиха бил работел в нормите.

И въпроса е сега накаде

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глъхненето идва от завишените стойности на бензиновите тримове.

Би трябвало когато гледат газта да ги виждат и съответно да могат да ги нулират,както и да изравнят милисекундите в работата на бензиновите и газови дюзи.

Дали ще го направят вече е отделен въпрос - търси кой може да ти гледа газовия комп и ако можете го направете.

Другия вариант съм го описал вече,но е скъп и т.н. - караш на бенц докато влезе в час и се адаптира компа сам,но кога ще стане……………….!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте,

Търся въздушен филтър (двигател) за Ховер H5 2011 год.,  но излизат различни варианти който в димензиите се различават до няколко сантиметра.

Ако имате някава информация за модел/партиден номер моля да я споделите.

Благодаря предварително.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Ginoo написа:

Здравейте,

Търся въздушен филтър (двигател) за Ховер H5 2011 год.,  но излизат различни варианти който в димензиите се различават до няколко сантиметра.

Ако имате някава информация за модел/партиден номер моля да я споделите.

Благодаря предварително.

Поздрави

Изкарай си филтъра и го покажи в магазина, после си запиши номера му и си свиркай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 16 минути, vencibull написа:

Благодаря, но този е вътрешен. Аз издирвам външен. :)

 

Опс..... Извинявай

Външните мисля, че излязоха от фронтера А. Това по спомен. Не съм ги записал защото нямаше проблем с тях, имаше ги в магазина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...