Jump to content
SDM

Взаимозаменяеми /алтернативни/ части за HOVER CUV

Recommended Posts

Яворе,доколкото съм запознат с това МПХ няма какво да се повреди,просто се затапва от гняс и го чистят. Ти запази ли си сваленото? Ако не ти трябва моля дай ми го.

Здравейте колеги,бих искал да получа контакти на Ники Аврамов, за да си ъпдейтна софтуера на H2.Относно взаимозаменяеми  алтернативни части прилагам събрана от мен информация от руските форуми:

резервни части.docx

Преди 11 часа, Ivan T написа:

Здравейте колеги,бих искал да получа контакти на Ники Аврамов, за да си ъпдейтна софтуера на H2.Относно взаимозаменяеми  алтернативни части прилагам събрана от мен информация от руските форуми:

резервни части.docx

Пиши му на Л.С. да се разберете

Качвам тук защото има готова тема и дано да ви е от полза.

Има каталожни номера за търсене.

Изпрати ми го търговец от когото купих разни неща.

Поздрави,

katalog_great_wall.zip

Търся задни амортисьори за Ховер 2008г. 2.4 бензин газ 4х4 ... Който има информация от кой модел пасват да пише ....

преди 1 минута, boldrick написа:

Търся задни амортисьори за Ховер 2008г. 2.4 бензин газ 4х4 ... Който има информация от кой модел пасват да пише ....

От Зил или волга - мисля, че Венцибул беше писал за тях. Потърси из темите

Само със смяна на амовете не е опция - пак ще си заминат с тези нежни пружини които са монтирани и пак ще лашка.

Сложи си  пружини от мерцедес от старите 200 ли беше или 220 да не те излъжа и тогава вече се получава нещо добро.

Не съм го измислил аз - инфото е от руснаците 100%.

Даже не си спомням снимките може и да са в тази тема някъде по напред.

Разбира се решението си е твое - имаш лично.

Поздрави,

Здравей, аз сложих пружини KYB K-Flex RD5081 доверих се на руските форуми и не сбърках . Изчезна страничното клатене на задницата другото си е същото. Прътът е с дебелина 16мм , заради дебелината колата се вдигна с 2см което мен специално не ме устройва и ги подкастрих малко, те са с повече витки и вози по добре. Амове сложих KYB Premium №: 444083 маслени,тях ги сложих преди 2 години и съм доволен заместват 1 към едно оригиналните, имат малка разлика в дебелината на ухото но се оправя като сложиш и шайбите от стария амортисьор.

Информацията е от Ники Аврамов и е от темата за пригаждане,заменки и т.н. 

Един пич беше качил word файл малко по-назад. Вътре има амове с по дълъг ход и такива които са 1 към 1 с оригиналните. Щом си му бухнал и газова нема да е лошо да смениш пружините, тия 100кг в най задната част на колата влошават возията.

Успех.

долни шарнири   фронтера А , и горни шарнири  от фронтера А  стават  едно към едно 

IMG_20180628_113152.thumb.jpg.b722bc314d0831f0ac108d7a4cd3bf2b.jpgIMG_20180628_113156.thumb.jpg.fc5093f809672b8727501751ff312cf7.jpg

По въпроса с глъхненето сутрин ходих в тандер и казаха ,че всичко било ок .Те не сменяли софта на бензиновия комп а само на газовия ,но и това не направиха бил работел в нормите.

И въпроса е сега накаде

Към Ники Аврамов ако още не сте се чули.

Не може да помогне пробвахме вече фейса е с друг комп

Глъхненето идва от завишените стойности на бензиновите тримове.

Би трябвало когато гледат газта да ги виждат и съответно да могат да ги нулират,както и да изравнят милисекундите в работата на бензиновите и газови дюзи.

Дали ще го направят вече е отделен въпрос - търси кой може да ти гледа газовия комп и ако можете го направете.

Другия вариант съм го описал вече,но е скъп и т.н. - караш на бенц докато влезе в час и се адаптира компа сам,но кога ще стане……………….!

Гледахаги и нищо не направиха .

Здравейте,

Търся въздушен филтър (двигател) за Ховер H5 2011 год.,  но излизат различни варианти който в димензиите се различават до няколко сантиметра.

Ако имате някава информация за модел/партиден номер моля да я споделите.

Благодаря предварително.

Поздрави

Търси по модел двигател - 4g64 или какъвто ти е там двигателя :) много коли са с тоя мотор та лесно се намират чарколя

Преди 1 час, Ginoo написа:

Здравейте,

Търся въздушен филтър (двигател) за Ховер H5 2011 год.,  но излизат различни варианти който в димензиите се различават до няколко сантиметра.

Ако имате някава информация за модел/партиден номер моля да я споделите.

Благодаря предварително.

Поздрави

Изкарай си филтъра и го покажи в магазина, после си запиши номера му и си свиркай ;)

Здравейте, издирвам външен кормилен накрайник - някой ако е намерил заместител да сподели моля.

Поздрави

Благодаря, но този е вътрешен. Аз издирвам външен. :)

Edited by vencibull

преди 16 минути, vencibull написа:

Благодаря, но този е вътрешен. Аз издирвам външен. :)

Опс..... Извинявай

Външните мисля, че излязоха от фронтера А. Това по спомен. Не съм ги записал защото нямаше проблем с тях, имаше ги в магазина

Никой ли не е сменявал кормилен накрайник и да знае от какво пасва? :)