Jump to content

Взаимозаменяеми /алтернативни/ части за HOVER CUV


SDM

Recommended Posts

  • 1 year later...

Здравейте,

собственик съм на  Great wall Hover H3 ,2009г.Ако някой може да помогне ,външни карета на предните полуоски от какъв друг джип могат да станат и маншоните.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте колеги,

Някой може ли да каже, дали бензиновата помпа "оригинална" и газовата помпа на Виале, не са абсолютно еднакви? 

Гледам по снимки са еднакви, размери, налягане...и понеже имам за газ резервна от сервиз, се чудя дали ще стане за бензина.

Гледам и руските специалисти, режат пода на купето за достъп до резервоара отгоре. Някой правил ли го е?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, newfan said:

Здравейте колеги,

Някой може ли да каже, дали бензиновата помпа "оригинална" и газовата помпа на Виале, не са абсолютно еднакви? 

Гледам по снимки са еднакви, размери, налягане...и понеже имам за газ резервна от сервиз, се чудя дали ще стане за бензина.

Гледам и руските специалисти, режат пода на купето за достъп до резервоара отгоре. Някой правил ли го е?

 

Правих подобна манипулация на една Fiesta, по принцип имаше достъп през купето но малък, само за кабелите. Казах си що за простотия и с една ножица за ламарина разшерих отвора да може да мине и помпата. И добре че го направих понеже ми се наложи 3 пъти да я сменям. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, yaniatanasov написа:

Правих подобна манипулация на една Fiesta, по принцип имаше достъп през купето но малък, само за кабелите. Казах си що за простотия и с една ножица за ламарина разшерих отвора да може да мине и помпата. И добре че го направих понеже ми се наложи 3 пъти да я сменям. 

Ами доста грубо начинание е, но не ми остава друго. Всички майстори са все много заети или с карантини.... ще бъде "направи си сам" и помпа поръчах. 

Безаварийно на всички!

 

Редактирано от newfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...