Jump to content

Пинаут на мултимедията на Ховър Н6


orionbg

Recommended Posts

Колеги помагайте!

 

Закупих си аз една чудна навигация за возилото. Модел специално за Ховър Н6 и си влиза на мястото на оригиналната.

Само че.... Като всичко китайско... излагацията е пълна... :(

След едночасова борба (много здрави тия щипки бе) разгиле демонтирах оригиналната (само незнам с какво са завивали двата болата отдолу на мултимедията! 80см отверка ми трябваше за да тръгнат)

Изкарах си аз кабелчетата, навързах си чинно всичко и врътнах на контакт. Чудно! Работи казах си и се наслаждавах да буут скрийна с Андроидчето.

Зареди прилично бързо и реших да пробвам едно по едно нещата за да е сигурно, че всичко е накачено кадето трябва...

И Оооо УЖАС!!

Камерата за задно виждане Not Connected.... Лявата половина на волана контролите никакви ги няма... USB порта в жабката и той хванал гората....

След много псувни по адрес на китайският инженерен гений започнах да оглеждам конекторите.... Мдаааа.... "Гениите" объркли пинаут-а на ISO буксата и по-конкретно секция "C"

Имали някой който може да ми даде диаграма на конектора (колега Boyko23 към тебе гледам :)  ) че да си ги навържа както трябва нещата... След 15 години работа в сервиз за компютри би трябвало да се оправя :)

Иначе самата навигацийка е доста симпатична и работи приемливо бързо. Реално е по-нова версия на тази, която Литекс предлагат като опция.

 

Android 5.1

Quad-Core CPU

1GB RAM

16GB ROM

DVD/CD/MP3/DivX

WiFi, GPS, 3G Ready

 

Само един път да тръгне всичко и ще съм спокоен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, не знам дали ще мога да ти помогна понеже не съм виждал буксата на Н6, ако е същата като на Н5 ще мога. По принцип цветовете на кабелите трябва да са стандартни на всички коли.  За USB-то ако си с такава мултимедия с каквато предполагам, трябва да имаш преход в комплекта които се включва и пъха в USB порта на мултимедията.  Но това са само предположения, ако можеш прати снимка на медията която си взел за да можа да се ориентирам. Ако бутоните на волана работят половината ,другите би трябвало само да ги обучиш от мултимедията. Понеже са на един кабел. Но това пак на Н5.

post-6469-0-31190600-1484170916_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, но при мен са малко по-други куплунгите.

Аз ходих вчера до Литекс Моторс Пловдив и хората ми обясниха най подробно какво къде и как да направя.

Само времето да се пооправи и ще го преборя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...