Jump to content

Снимки на завода на Литекс Моторс от 21.03.2011


admin

Recommended Posts

Пламен Ликьов е пуснал нови снимки! Вече едното от халетата е асфалтирано, напреднала е вентилационната инсталация!

Линк: http://picasaweb.google.com/plamen.likiov/

P1210708.JPG

P1210709.JPG

P1210711.JPG

P1210713.JPG

P1210717.JPG

P1210719.JPG

P1210721.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламен Ликьов е пуснал нови снимки! Вече едното от халетата е асфалтирано, напреднала е вентилационната инсталация!

 

Според мен едва ли полагат асфалт във вътрешноста на халетата. Струвами се, че правят друг тип индустриална настилка, подходяща за такъв тип производствени площадки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен изливат бетон вътре, даже на едната снимка се виждаше! Аз ги сложих в другия форум, но ги свалям и си правя отделни албуми, понеже директно от пикасата на Ликьов нещо се губят, като ги копирам от там  :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от настилки. Може би "асфалтират" не е правилната дума, но това беше естествената ми реакция към това, че има валяци и настилка в едно от халетата. Адски бързо са го застлали обаче. Като гледам колко бързо действат, може би Литекс Моторс ще започнат да продават модели на Great Wall направени у нас още есента. Нали в момента продават внесени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, използват се настилки които не попиват течности. Такива използват в сервизите.

 

Най-вероятно. Не това е най-важното обаче. Радват ме с какви темпове напредват - някои си правят апартаментите по-дълго.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавно се строи, но бързо ще се сглобяват детайлите. Предполагам.

 

Добре е с тези прозорци на покрива, поне в халето е светло и влиза естествена светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламен Ликьов е пуснал нови снимки! Вече едното от халетата е асфалтирано, напреднала е вентилационната инсталация!

Към admin

Моля те, не публикувай мои снимки. Не е редно.

Можеш само да обявиш линка към сайта ми:

picasaweb.google.com/plamen.likiov/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...