Jump to content

Регистрация на ГУ


jeko

Recommended Posts

Здравейте колеги,времето минава и гаранцията и лизинга са към своят край,та въпросът ми е следния:има ли някой който вече е прехвърлил колата на свое име и дали в големия талон е била вписана ГУ,и ако не, то каква е прцедурата за ГУ при прехвърлянето в КАТ ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е с едно отиване до КАТ да смениш талона на твое име и едновременно да минеш канали с цел да бъде отбелязана газовата уредба. Трябва ти удостоверение за извършен монтаж на последната... Това е.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги. От началото на годината волекса е вече мой, прехвърлих го на мое име и когато бях в кат да сменя талона случайно разбрах за закона койо изисква газовата да е вписана в него. Това което аз направих тогава беше пресниман документа на газовата който ни дават от диларите при закупуване на автомобила, нищо повече...

Надявам се да съм бил полезин....

Редактирано от vladimirT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boyko23, значи да си искам от вас(Митвас) удостоверение, че от 2012 все още не сте ме уведомили за наличието на такова. Тогава като питах за документ и казвахте, че още има неуредици в закона и се чакат изменения...

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Добре де ,като фирмата от които взех колата нищо не ми е дала,а вече не съществува, какво правим в този случай и какво представлява този документ, някой може ли да го постнне тук!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...