Jump to content

метална кора


anton

Recommended Posts

Здравейте колеги 

интересуваме от къде мога да си закупя метална кора под двигателя обърнах всички саитове но нищо ,освен от дилърите ,някои можели да ми каже от коя друга  марка  пасва кората под двигателя.

Благодаря  

Редактирано от anton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах такава защита в същия сайт с безплатна доставка ,само за картера 115 долара.Не видях къде по тая нищо и никаква ламаринка ще се налепят тия долари.Не знам колко е при дилърите,но предполагам че има някой който може да я изработи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над този въпрос и аз съм размишлявал.

 

Достигнах до извода, че по-добре да си го взема от Митвас, защото излизаше за Ховер Н5 600 лв, като това включваше кората под двигателя и раздадъчната кутия в това число и катализатора. Така и затруднява кражбата му, но това е друга тема.

 

Относно алтенративи виж тук: http://store.emk-33.com/category/295/metalni-avtokori.html?CategoryID=295&page=1

 

Не винаги всичко е скъпо в официалния сервиз. Има и скъпо има не толкова скъпо. Трябва да се сравнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да тикажа  прав си  ,не съм се замислял за катализатора ,

благодаря  но 600 лв са си много за парче ламарина 

ако някои се наеме да ги изработва ще е добре .Преди имах Хюндай Санта фе поръчах си оригинална метална кора за 160 лв покриваше и скоростната кутия ,По добре ми звучи цена до 250 лв за комплекта 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...