Jump to content
feikot

"Видях Great Wall" - къде и кога? Ако може и снимка :)

Recommended Posts

Да идеята е хубава...има и такива , като вас да я направят. Примерно емблемата и около нея надпис и сайта и така.Давайте предложения....

Дадох поръчка за дизайн...ще има няколко варианта. Като са готови пичовете, ще направя отделна тема и ще постна вариантите. Заемам се с това. Ще поръчам една по-голяма бройка, за да не са скъпи. Ще ги платя, после ще ви ги раздавам на реалната им цена, без надценка. Ще постна и фактурата. Мисля, че така е най-добре

Днес се разминах с един Hover на E79, движеше се по посока към Благоевград от София. Беше с 3 еднакви цифри на номера, но не помня дали беше софийски или благоевградски. Някак ми напомни на този на Niki.A (имаше черни джанти), но не съм сигурен. Ако е някой от форума, да се чувства поздравен.

На 26.08 Видях Софйски Н5 в Ловеч разминахме се човекът ме поздрави,ако е от форума,да се чуства поздравен. :)))

Разминах се с един софийски колега със Hover H5, който много ме впечатли с маслено-зеленият си страхотен цвят. Да се чувства поздравен ако чете форума! Ще пусна и снимка, не се сдържах и му направих :)

• Upvote 1

здравейте колеги вчера видях на магистрала хемус пикап бял същия като моя със ловешка регистрация бял на цвят ако е член на форума поздрави ако не е пак :)

Във връзка с емблемита на мен ми се върти идеята за стикер с форума и ника ми, но още не съм решил къде е най-доброто  място с оглед добра видимост при малки размери, че да не изглежда натрупано, като на сергия. Като се комбинира с емблема, за която ме смятайте "поръчал" /само да се уточни крайния вариант/ трябва да се получи нещо забележимо, но не крещящо.

Тук в Бургас виждам няколко тестови автомобила от всички модели - поздрави!

В Пловдив учебните волекси са най-малко ДВА :) Единият е оранжевия, а другият е черен:)

Колеги днес видях тази хубава машина пред централата на Литекс Моторс в гр.София,след разговор с шофьора той ми каза че тя се задвижва от мотор с  2000куб. и 150кс,на мен вана ми хареса и имаше доста места и простор,човека също каза,че ще влезе в производство от 2018г

post-8674-0-05028100-1383161104_thumb.jpg

post-8674-0-49055000-1383161107_thumb.jpg

post-8674-0-07946500-1383161111_thumb.jpg

Та тази вечер в центъра на София видях Н6 тъмно сив металик и да ви кажа на нощното осветление изглеждаше много добре и шик . Има доста хляб този модел , Дачия Дъстър да ме прощава ! 

• Upvote 1

Ванка със сигурност е на Литекс Моторс,но може и да е изключение,защото гледам че има частна обява в Cars.bg продажба на Н6

От събота до днес видях общо 3 Hover H6 по улиците, един ударен в Пловдив, който теглеха, един в движение из София и днес един паркиран в Центъра на София. И трите бяха черни, тоест паркирания може да е онзи, който вчера съм видял в движение, но като цяло идеята е, че вече явно се продават. 

Днес се разминах до с. Тулово (казанлъшко) с чисто ново,бяло Н6.От далеч го направих на Рав4,но като доближи разпознах емблемата. И друг път съм виждал,и на панаира го гледах и оглеждах,но сега доста ми хареса на пътя. Доста :)

• Upvote 1

Колегата с оранжевият волекс, който спира на -2 в HP да се чувства поздравен. Има си и лепенка на форума, човека е за подражание :)

Ако имах още една лепенка щях да ти я оставя на чистачките. Всеки път като видя Волекса ти долу и ако има място спирам до него - ей така хубаво ми става като са двата един до друг :)

И ти се чувствай поздравен - даже не се и замислих да пиша във форума пък то виж - имало смисъл :)

В община Гърмен от приблизително година движи сив H5. Туристическото влакче също е на базата на H5, В и К движат няколко Стийда, същото правят и Горското стопанство.

Вчера, 10.05 - Steed 5 на летище Хийтроу в Лондон. За съжаление бях с гръб към предната част на автобуса и не успях да го снимам :-)

Черен Н5 с варненска регистрация в Стара Загора. Неприятно ударен в задна дясна врата. Дано хората са наред, че престоя пред болница доста дълго...

IMG_20140531_103955153.jpg

Вчера в Аспарухово, в най-голямото наводнение, един бял Волекс драпаше през педя и половина вода по ул. "Кирил и Методий". Жалко, че неможах да го снимам, а само успях да го наблюдавам през терасата.

• Upvote 2

Вчера в близост до Интерпред видях един Greatwall Florid с временни номера. Да не би да е някакъв тестов и да започнат скоро и тук да ги внасят/сглобяват?

Вчера приятно се изненадах при вида на един симпатично "изрисуван" C30 :)

post-7276-0-53446900-1404245415_thumb.jpg

По няколко ТВ показаха Гриша Ганчев отива на разпит в НСС с С30 в черно и бяло....хареса ми щото беше с неговата кола, а не с М......,Ф...........или пак М пък кой знае и коя буква още.

Първата С30 която виждам на живо, кротко си ръмеше сутрешния дъжд над нея и всички останали :)

IMG_20150201_100900.jpg

Първата С30 която виждам на живо, кротко си ръмеше сутрешния дъжд над нея и всички останали :)

Е те това е моята С30, радвам се, че съм забелязан

:)

• Upvote 1