Jump to content

Още един горд собственик на Voleex C10


Recommended Posts

Здравейте.

 

И аз съм един от първите горди собственици на Voleex C10. Взех червения звяр на 20.10 и до днес не слизам от него.

Впечатленията ми от трите седмици шофиране са повече от добри: удобна е като интериор, кара се леко, вози меко, маневрена е и тепърва предстои да става все по-пъргава.

Червеният цвят е разкошен, просто уникален!

Видях и оранжевия - няма такъв цвят, убиец!

 

Между другото, абсолютно всеки ден ми се случва някой да ме поразпита за колата, я като спра на светофар, я като паркирам някъде... И няма случай да не кажат хората колко им харесва колата, поне на външен вид. Което, не мога да отрека, че ми е мнооого приятно :)

 

Ще записвам вече часове за огледи :lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Радмила и добре дошла!

 

Позволих си да отделя мнението ти в отделна тема, защото ти си втория човек във форума с такава кола и много се радваме! Задължително чакаме снимки!!! :)

 

Да ти е честита, да ти носи само позитивни емоции, да нямаш никакви проблеми с нея и да се гордееш с покупката си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа освен - Честито! Знам как се чувстваш и наистина е прекрасно това чувство.

 

Интереса към колата наистина е огромен. От къде ли не. Хората гледат, качват се вътре, цъкат всичко, което може да се цъкне, после цъкат с език, защото не са очаквали толкова добре да изглежда. Спряха ме едни катаджии преди няколко дни - давам си документите и като се почна - как върви, каква е цената, ама то като гледам всичко си има... Ами да ти кажа само държаха документите в ръка и нито ги погледнаха, нито ги провериха :) Предлагам с теб да искаме бонус от Литекс моторс за това, че сме най-добрата им рекламна кампания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !

 

Поройник, ами те рекламата са си я направили - първите 200 автомобила са с всички екстри точно поради тази причина, предполагам :P

 

Аз скоро ще ходя в някой близък град, където я има колата. Вероятността да я купя е не малка , стига и на баща ми да му хареса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, ще се радвам да прочета и добрите и лошите отзиви от първите собственици.

 

Ще са полезни са всички бъдещи собственици както и за производителите естествено.

 

Пожелавам безаварийна експлоатация!.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Честито! Пожелавам ти само положителни емоции зад волана на Волекс и милион безаварийни километри! Аз днес видях трите модела във Варна и останах с отлични впечатления! Много ми харесаха автомобилите и чакам до юни да стратира продажбата на Волекс С30!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...