Jump to content

Нов собственик на Voleex C10 - снимки


poroinik

Recommended Posts

Мани, още не са стигнали. Последно беше в началото на декември, сега се говори заедно с газовите - а те няма да са преди януари. Първоначално мислех че ще бъдат тук заедно с колите - т.е. септември месец... Това са 3-4 месеца забавяне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 249
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

poroinik какви са ти впечатлелията за всесезонните гуми,които си купи? Може би този въпрос е малко ранен, защото нямаш много километри ,но ми е любопитно ,шарката е много интересно направена .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих темата за гумите и прехвърлих питането на mistarmi тук.

 

Нямам никакви оплаквания/забележки. Гумите са стабилни и ми харесват (ама то е нямало и сняг откакто ги взех). Миналата седмица на един завой из родопите имаше лед (който изглеждаше като вода само) - не можах да го взема и продължих напред докато не спрях в пясъка на края на асфалта. Но то на лед надали нещо щеше да ме спаси, а и след това чух, че там всеки се е пързалял този ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти история съжалявам! Гадно е но недей да се нервиш стават такива работи. А като чета коментарите някой са писали...... не е вярно!

Такива ги има навсякаде аз живея в чужбина :( .

И ми се е случвало с нова Тойта, преди 2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех колата от Митвас. Цвета е перфектен - никаква разлика с оригиналния. Капака е така както като си получих новата кола преди месец. Изключително доволен съм от Колор Арт, които извършиха боядисването!

 

И нали съм си фоторепортер:

CIMG0192.jpg

 

CIMG0190.jpg

 

CIMG0188.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Днес станах и аз собственик на Voleex C 10!

Искам да попитам - дали е възможно да сложа стоманени джанти от Тойота Ярис на Волекса.

Размерите на джантите от Тойотата са:

ширина - 5,5J

централен отвор - 54мм

Офсет - 45

4 х 100мм

15 цола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех колата от Митвас. Цвета е перфектен - никаква разлика с оригиналния. Капака е така както като си получих новата кола преди месец. Изключително доволен съм от Колор Арт, които извършиха боядисването!

 

Този път съвсем сериозно - честито. Бързо пипат и наистина не се забелязва разлика. Дано никога повече не се налага пак да оправяш подобни щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Днес станах и аз собственик на Voleex C 10!

Искам да попитам - дали е възможно да сложа стоманени джанти от Тойота Ярис на Волекса.

Размерите на джантите от Тойотата са:

ширина - 5,5J

централен отвор - 54мм

Офсет - 45

4 х 100мм

15 цола

Ще станат... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Прави ми впечатление , че на снимките на С10- белия , който е по рекламите в салона на МИТВАС има команди от волана , на снимки на С10 на другите дилъри няма тази екстра , на волана няма копчета . Та въпросът ми е как са окомплектовани всъщност колите ,които идват за крайния клиент ? Поройник и другите собственици , вашите имат ли команди от волана ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забелязах, че има разлика между версиите, които се правят за руския, китайския и ЕС пазар.

вероятно при планирането са отчели, че дисплей за климатика качва цената със 100 лв и са решили да го спестят в европейската версия (давам съвсем ориентировъчен пример от ховър). вероятно същото се е получило и с мултифункционалния волан.

Също така Ховър има като екстра круиз контрол за руския пазар, а за БГ пазара не се предлага.

на изложението може автомобила да е дошъл от там без да са отчетени подобни факти и особености.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, то дисплей за клинатика кой слага?

Слагат за климатроника и пак не всички. Не знам как точно е климатроника на руския вариант.

Мултиволан има в по-високото ниво на Hover., което вече е с навигацията и с DVD-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото виждам и знам Хувър е с климатроник, което реално е климатик, който автоматично изключва при достигане на температурата. Исках да кажа само, че в руската и китайската версия климатроника е с дисплей, а ЕС е без.

В темата говорехме за мултиволана на волекса, който е изчезнал след изложението, а Ховъра е ясен :)

аз съм си виновен, че не диференцирах добре мнението си за да е по-ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно , някъде между изложението и продажбата изчезнаха копчетата на волана !

 

Да, има някакво разминаване, защото очаквах да получа кола с копчета по волана. Но те до скоро по изложенията (че и като тестови мисля) циркулираха "китайските" версии на колите, а разлики със сигурност има между тях и "европейските". Явно съм я видял така на авто шоуто юни месец. После като прегледах официалния списък с екстри нямаше споменато такова нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нормално е на чисто нов автомобил разходът да е чувствително по-висок от разработен такъв.

имам наблюдения над доста новиа втомобили и след първото посещение за обслужване разходът спада с поне 10-15%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

Днес се регистрирах във форума и веднага ми изникна 1 въпрос:

На колко хиляди км. са сервизните интервали? На повечето коли е на 15 000 км.

Много ми харесва Ц10. От скоро работя и много искам да карам нова кола. Мисля, че скоро ще сбъдна мечтата си, защото Ц10, с ниската си цена и взет на лизинг ще ми е по джоба.

Също така е много хубав и агресивен, особено със спортната решетка.

В момента карам Ярис и съм много привързан към модела. Много се радвам, че Ц10 малко или много прилича на него, но с по-хубава предница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех тези гуми, тези гуми :P Изчакай още малко. Сега покрай празниците може да мръдне към смолянско и след това сигурно ще пише :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lexxel - първия е на 5к км, а после през 15к или година.

 

Вчера вечерта ходих към автогарата и обратно. През деня си стоях вкъщи, защото знаех каква лудница ще е навън. Улиците бяха толкова добре изчистени, че нямаше никакъв проблем. Вътре в квартала обаче имаше доста сняг. Никакви проблеми нямах, които хората със зимни гуми да нямат. На стръмното с разрохкан сняг си превъртат гумите, но върви напред. За мен друго е по-важно - колко внимателно карам. Двама се бяха дръннали пред блока на едно кръстовище, но като гледам колко лудо караха някои не се учудвам.

 

Да питам - веригите от рендака стават на 185/55/15, 185/65/14, 175/65/15. Гумите на уоли са 185/65/15. Има ли някаква вероятност тези от рендака да станат на уоли? Съмнява ме, ама все пак да питам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай ,то зависи от модела вериги , но много вероятно е да станат , защото разликата е много малка -1см в ширината , а и повечето вериги имат запас. Иначе и аз вчера пърпорих с моите всесезонки 4-ти сезон без проблеми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веригите ще станат със сигурност. много вероятно е обаче резерните бримки да ги използваш за удължаване на обтягащата верига.

ние сме слагали вериги от 195/65Р15 на 225/55Р17, обаче всички допълнителни ги използвахме :) добре, че тел не използвахме

може да си вземеш и един спрей за 13 лв с течни вериги. за дълбок сняг не стават, ама то за сняг гумите са си дотатъчно добри. за лед обаче са супер. правят нещо като шкурка по гумата, която при каране по асфалт се изтърква и изчезва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...