Jump to content

Нов собственик на Voleex C10 - снимки


poroinik

Recommended Posts

Я още 2 снимчици да кача... Толкова е хубаво времето навън и с кеф си седя при Уоли :)

 

Под капака на двигателя е това:

CIMG0097.jpg

 

Оп, Бош :)

CIMG0101.jpg

 

Днес след консултация със застрахователя бяха поръчани 4 броя Vredestein Quatrac 3... :) След 2 седмици ще ги обувам живот и здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 249
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Темата е почистена от мнения, които са чиста доза спекулации, плюене и обиди и нямат общо със замисъла на темата. Колегата stinbg ако смята, че има архитектурни грешки в дизайна на двигателя, заради нещо, което му се види шпилка или болт, може да се обърне към съответния официален дилър на марката в България, като изложи аргументите си, за да адресират проблема. Спекулации относно как трябва да е, кой колко смешен бил са недопустими и нека с това мнение помоля всички, които пишат по темата да се придържат към нея - ако имате въпрос за колата, задайте го, ако смятате да честите на собственика, честите му, ако искате да го предупредите за проблем, за който знаете от опит или друг достоверен източник, който да посочите, моля направете го. Всичко друго, което може да помрачи позитивните емоции с които темата е пусната и не се черпи от реални знания, а от предубеденост и фенщина към друга марка, ще бъде почистено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как са се отнесли към stinbg в Деу форума

Автор на поста е администратора на форума

Колега, stinbg, малко са форумите, които биха допуснали такова отношение към останалите юзери от форума, да не кажа, че никой, освен този! ...освен това да не говорим пък за обида към модератор. Всички оценяваме твоята ерудираност и познания, но за последен път призовавам към културно, колегиално, възпитано отношение към колегите, както и уважение. Нека темите се разискват чисто технически и обосновано, без никакви негативни определения от лично естество към всеки останал потребител тук! Има си правила и благодарение на тях все още форумчето ни запазва донякъде благоприличие, няма да щадя мерки за спазването им, независимо от начините и загубите!

 

Явлението форумен трол е масово и на практика е психично заболяване.

Време и нашия админ да се заеме с болния :evil3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след консултация със застрахователя бяха поръчани 4 броя Vredestein Quatrac 3... :) След 2 седмици ще ги обувам живот и здраве.

 

На джипката на жената сложих зимни Vredestein WINTRAC XTREME Giugiaro Design. миналата година.... повярвай ми няма пряспа през която да не съм минал. А ходим доста по хижи и баири.

Тази е всесезонна , но мисля че няма да имаш проблеми.

Редактирано от muf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какво изпуснах? :)

 

 

Нищо смислено. :tongue4:

 

При превключване на предавките как се държат оборотите.

VVTI на Тойота има една особеност, че точно при освобождаване и преди включване малко ги повишава.

Има ли го това при теб. Било за по-лесно превключване, аз отначало на Королата се шаках :icon_colors:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е, но като нямам дар слово се притеснявам да не се изложа :huh:

 

Да не обещавам кога и как, но наистина ще гледам да направя няколко клипчета да си покажа моята кола. Че само този рекламния върви в момента...

Я кажете какво ви интересува - интериор, двигателен отсек, пътно поведение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха...всъщност видеото можеш да го пуснеш и без коментари ;) . То имаше един лаф, че мъжете харесват с очите, а пък жените с ушите си... :D Така, че на нас ще ни свърши работа дори само картина...е и звукът от двигателя!

 

Сега сериозно - покажи задния ред седалки - пространство и багажника също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така ? Да нети пука ! :) Ние всички сме фенове такаче със сигорност ще ни хареса ! Давай то и една позната така като тебе мрън-мрън ма сега я гледам в реклама на ''активия'' .......... Снимай :headbang: може да стане най-оспешната реклама на ''великата стена'' в нета ;)

 

Посни видео как изглевда отвън отпрет отсрани отзад и вътре най-добре в движение да видиме как е да се таркаляш в нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей poroinik и честита придобивка! Поздравявам те за разумния според мен избор!

 

Изчетох всичко в темата (доста съм закъснял, последните месеци нямах много свободно време) и виждам, че си доволен от колата, което е чудесно. Общо взето всички, които слизаме от кола на 15 години и се качваме в чисто нова кола сме очаровани. Страхотна екстра е електрическото сгъване на външните огледала! Ще си позволя да ти задам един контра-въпрос: Напъни се малко и се опитай да опишеш поне 5 неща, които не ти хареват в твоя Voleex C10. Интересно ми е какво ще споменеш освен малкия багажник...

 

Още едно нещо не ми стана ясно след като прочетох цялата тема. Колегите от Great Wall дали успяха да предивижат COC-документите в КАТ, за да можеш да си получиш най-накрая постоянна регистрация? Преди време имаше същия проблем с една мъртвородена марка Sand. Безумие е тази система, защото автомобили, внесени от незнайни автокъщи нямат този проблем, а официални представители на определена марка трябва да се борят с месеци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след консултация със застрахователя бяха поръчани 4 броя Vredestein Quatrac 3... :) След 2 седмици ще ги обувам живот и здраве.

Погледни тук ако още не си си взел гуми http://nira-bg.com/i...FOrMxG7glavMpmL

Редактирано от admin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко прочетох до тук, но...не ми стана ясно къде е произведено автомобилчето? В Китай или в Ловеч? Говорите за митнически декларации при регистрирането...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко прочетох до тук, но...не ми стана ясно къде е произведено автомобилчето? В Китай или в Ловеч? Говорите за митнически декларации при регистрирането...!

До Hова година мисля са внос после тръгва поточната линия Made in Ловеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внос от Китай. За сега всички GW автомобили у нас са внос. Завода в България в момента прави тестово производство и до края на годината трябва да започне да изкарва коли за крайни клиенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей poroinik и честита придобивка...

Драго, здравей. Благодаря ти много за включването - ти си човек, който изключително много уважавам и се радвам, че се включи тук. Иначе документите са вече в системата на КАТ и регистрирах колата преди 10-на дена. Ако видите един оранжев смолянски волекс по улиците - аз съм :)

 

Пет неща, които не ми харесват... Хм, чакай да се напъна:

1. Няма борд компютър

2. Няма термометър

3. Шумоизолацията можеше да бъде една идея по-добра. Сравнявайки със стария Меган е по-добре, но на грапавия асфалт си е шумно вътре

Първоначално ме притесняваше разхода, но както се вижда от последните зареждания той е доста надолу (6,7 от последния път), така че вече съм доволен

Багажника не е такава болка за умиране, защото задните седалки освен, че се сгъват могат да се дърпат напред и може да се наглася ъгъла им (точно както предните). Това означава, че обема на багажното пространство може да се увеличи без да се губят седящи места.

 

Погледни тук ако още не си си взел гуми http://nira-bg.com/i...FOrMxG7glavMpmL

Купих си и пристигнаха, но още не съм ги взел - Vredestein Quatrac 3. Като ги взема ще пусна 1-2 снимки :)

 

Как така ? Да нети пука ! :) Ние всички сме фенове такаче със сигорност ще ни хареса ! Давай то и една позната така като тебе мрън-мрън ма сега я гледам в реклама на ''активия'' .......... Снимай :headbang: може да стане най-оспешната реклама на ''великата стена'' в нета ;) Посни видео как изглевда отвън отпрет отсрани отзад и вътре най-добре в движение да видиме как е да се таркаляш в нея :)

Бат'Бойко, ако ЛМ ме поканят за реклама няма да откажа (виж, това е идея - не някакви манекенки, които да се кълчат около колата, а истински собственик на такъв автомобил). Ама не знам дали съм толкова фотогеничен ;)

 

Ето и едно клипче, което снимах докато приятелката ми спеше на съседната седалка :) Това е няколко километра преди Гюешево на територията на Македония. Не е нищо особено, но все пак... Трудно ми е да карам и снимам и моля да ме извините за което :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! Хубаво видео се е получило, чакаме и още някое друго жадни сме за нещо по живо снймки има но видеото е дфеицит C:-) Честито за количката. Като чета Пампорово, Пловдив, Македония. Та значи возиш се, само така :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна шарка на гумите , намираш ли разлика от китайските във возията !? От клипчето вадя извод ,че колата е доста безшумна поне при тази скорост .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика - не. Да ти кажа не знам как другите определят дали гумите са стабилни или не. Във всяка ситуация има толкова много фактори, от които гумите са само един, така че трудно мога да определя дали с други гуми бих бил по-стабилен и т.н. Не мисля да ги сравнявам с оригиналните, защото не знам дали мога да бъда обективен... Но като си направя изводите ще пиша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

два дни да не влезя във форума и глей кво съм пропуснал..

 

http://webcache.goog...lient=firefox-a

 

мушмула..

ходи и осмърдява всички форуми до които го пуснат.. нека админа реши проблема радикално, дано човечеца не се мъчи много и да тормози околните, известен е сред някои среди.. ако знаете адреса му повикайте хората, които ходят с бял бус, и обличат с бяла риза с много дълги ръкави..

 

Извинявам се за офтопика - моля админа ако реши да изтрие мнението

Редактирано от bgdinosaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stinbg е с едномесечен бан. Всеки има право да изказва личното си мнение, било то аргументирано или лишено от какъвто и да е смисъл. Нека заяжданията спрат тук - форума вече си има официални правила, които с времето ще се допълват и съдържанието ще се модерира съгласно тях. Във форума нямаме против негативни мнения (могат да е видят теми, в които се изтъкват минуси на колите), но имаме против злобни коментари, заяждания, неаргументирано плюене и прочее. Тази тема е, за да може poroinik да сподели всичко свързано с новата си количка, а хората да го поздравят или да му зададът въпроси. Всичко останало е офтопик и трябва да се махне. Така че утре, този мой коментар и твоя ще бъдат изтрити, за да не се откланяме от темата за радостта на poroinik :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете какво ви интересува - интериор, двигателен отсек, пътно поведение...

 

Досега я представяш прекрасно, сърце не ми даваше да те карам да лазиш под нея за да я снимаш отдолу, но гледам на последните снимки доста от ниско си я щракнал - та... ако си склонен да залегнеш още? Може и на канал да я качиш, де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...