Jump to content

Честито Sandero на колегата teodordt


admin

Recommended Posts

Покрай CarSpending видях, че си взел Sandero-то и си направил първото му зареждане днес!

 

http://www.carspending.com/bg/profiles/teodordt/184-dacia-sandero-1-2-16v-d4f-75-hp

 

От форума помня, че доста си го чакал, за това да ти е честито, много да те радва и много да те слуша - само за профилактики да влиза в серви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за избора на нова кола. И аз се присъединявам към пожеланията на колегите да илядиш и милиониш :D .

 

А така, а на Voleex-а кога ще започнеш да му навърташ километри, вече знае ли се нещо повече? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Наближава и за мен края на чакането, но нищо не е ясно на 100%. Затова препочитам да ви изненадам някой ден просто тук във форума със снимки и писания...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Безаварийно да си я караш и само хубави преживявания с нея:) Новата кола си е нова кола, дори и лада да е. Последните 6 години, колите , които карам винаги съм ги взимал на по 6 до 14 км. пробег, знам колко е приятно усещането. :lol: Пак честито. :hello2: :hello2: :hello2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...